תאורה: מגוון הנחות והטבות על מוצרי תאורה לבית - קבסו
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

קבסו תאורה

ותק בשיפוצים פלוס: 6 שנים!

אודות

כל פתרונות התאורה תחת קורת גג אחת כבר 40 שנה. גופי תאורה מכל הסוגים ובכל הסגנונות בשיווק ישיר מהיבואן לצרכן.

קבסו תאורה נוסדה בשנת 1973 ובמהלך ארבעת העשורים האחרונים הפכה לשם דבר בתחום התאורה, ומובילה את הענף בייבוא ושיווק של גופי תאורה ממגוון סוגים ולמגוון יישומים.

כל גופי התאורה והמנורות מיובאים ומשווקים ישירות ללקוח על ידי קבסו כך שכל עלויות התיווך והשיווק דרך משווקים נחסכות מהלקוח. הלקוח מקבל מוצרים ברמת איכות גבוהה המיובאים ממיטב חברות התאורה המובילות בעולם (ספרד, איטליה וגרמניה) במחירים אטרקטיביים מאוד.

מלבד המנורות המיובאות, החברה משווקת גם גופי תאורה ופריטים ייחודיים מעשה עבודת יש של אמנים ומעצבים ישראלים אשר מייצרים על פי דרישה ממגוון חומרים: פורצלן, קרמיקה, גבס, מתכות, זכוכית על סוגיה ועוד.

כל גופי התאורה המשווקים על ידי קבסו תאורה, גם התאורה תוצרת הארץ וגם המנורות תוצרת חוץ מאושרים כולם ע"י מכון התקנים הישראלי.

צוות עובדי החברה המיומנים עומד לרשות הלקוח בכל בקשה ומוכן לייעץ הן בטלפון והן באולם התצוגה לגבי בחירה של גופי תאורה שיתאימו לחלל היעד המעוצב. לקבסו כל פתרונות התאורה לבית, לגן, למשרד ולמבנים מסחריים - התייעצו עם צוות העובדים וקבלו הכוונה לגופי התאורה שמתאימים לצרכיכם.
הצוות שותף בכל השלבים: החל משיחת הטלפון והייעוץ המקדים, דרך תכנון הפיתרון על פי תוכניות האדריכל או קבלן השיפוצים ועד להתאמת גופי התאורה לצרכי הלקוח.

גולשי אתר שיפוצניק מוזמנים לבקר באולם התצוגה הממוקם באזור תלפיות בירושלים ומציג לראווה על פני 450 מ"ר את כל גופי התאורה של החברה.

אזורי שירות: ירושלים והסביבה

קופונים, הנחות ומבצעים

התקשרו לקבסו תאורה

צרו קשר