אשר, בעל ניסיון של כ-30 שנה בתחום הבנייה הקלה.
אשר גיגי, קבלן בניה קלה ופרגולות, קריית חיים, 052-8561117

אשר

ציון: 9.50 | 3 חוות דעת

ציון 9.50 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 3 לקוחות שעבדו עם אשר

אלבום פרוייקטים אחד

30 שנים בתחום חברות בניה קלה וירוקה

אודות

אשר, בעל ניסיון של כ-30 שנה בתחום הבנייה הקלה. מתמחה בתוספות קומה מבנייה קלה, סגירת מרפסות עם חלונות, גגות רעפים ופרגולות, בנייה ותיקון גגות רעפים לבתים ולווילות. 

אזורי שירות: צפון, השרון והסביבה

תחומים

3 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אשר

9.50
מבוסס על 3 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 3 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.00
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:9.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל אלון: הצג מספר

תיאור העבודה: תוספת על הגג מבניה קלה ושיפוץ כללי בקומה הראשונה - אינסטלציה, חשמל, אמבטיה ושירותים, צבע טיח ושפכטל, ריצוף, קרמיקה.

יש לו צוות מאוד ותיק שעובד איתו הרבה זמן, הוא לא עובד במקביל בעוד עבודות, תוך כדיי הוא נתן ייעוצים כאלה ואחרים, הוא היה בסדר גמור. תוך כדיי שיפוץ תמיד יש דברים, אקסטרות וכל מיני דברים כאלה שהיו, שזה טבעי, יחסית הוא תימכר את... קרא עוד

יש לו צוות מאוד ותיק שעובד איתו הרבה זמן, הוא לא עובד במקביל בעוד עבודות, תוך כדיי הוא נתן ייעוצים כאלה ואחרים, הוא היה בסדר גמור.

תוך כדיי שיפוץ תמיד יש דברים, אקסטרות וכל מיני דברים כאלה שהיו, שזה טבעי, יחסית הוא תימכר את זה בצורה הוגנת, מה שכן כביכול הוא לא היה צמוד לסרטוטים ולמפרט המקורי שהיה, שזה סיפור יותר בעייתי היה.

גם היום שיש משהו אז הוא בא, קראתי לו כבר פעמיים ואין שום בעיה, הוא בא ומתקן ונותן את השירות שאחרי זה, טיפה בגימורים צריך לשים יותר דגש בפינישים, אבל עמד בזמנים, גם אפילו לפני טיפה.

סך הכול נתן מענה דיי טוב, כאילו גם זה שהכול קורת תחת גג אחת, חוץ מצבעי שהוא הביא קבלן משנה שלו, אני מרוצה, שוב פעם בדגש על הפינישים שיש מה לשפר טיפה, אבל בגדול בסדר.

הוא המליץ לי גם על בעלי מקצוע נוספים שהייתי צריך, כמו  שיש, תריסים, דברים כאלה שהיה בסדר גמור, קישר ביני לבין בעלי מקצוע שהוא עובד איתם והיה בסדר גמור.

הייחודיות שלו זה הגגנות ומשם כאילו זה התרחב, לי היה חשוב שהגג יהיה כמו שצריך, חוץ מזה כמו שאמרתי כאילו סך הכול הרבה דברים תחת קורת גג אחת, אז קל יותר גם לנהל, גם מבחינת המחיר, המחיר שלו יחסית היה בסדר, סביר לפי מה שבדקתי.

לא ראיתי עבודות שלו לפני, אבל הוא היה דיי בסדר, גם מבחינת ההתנהלות הכספית, כאילו אם לא יכלנו עכשיו ורצינו טיפה לדחות אז לא היה לחץ מבחינה כספית, עד היום אני חייב לו עוד כסף, גם מבחינת התוספות לא הרגשתי שהוא קורע אותי.

הייתי ממליץ עליו, שוב פעם יש דברים שהוא פחות ערוך לזה ובנוי, כאילו לשיפוץ אולי כזה גדול מסיבי, הוא לקח את זה כאילו על הדרך, כי אולי הוא ידע שאם הוא לא יקח את הכול, אז אולי הוא לא יקבל את העבודה, אבל אם זה משהו קטן, בניה קלה או תוספת זה בסדר.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.25 איכות העבודה: 8  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 9

התקשרו אל ליבנה: הצג מספר

תיאור העבודה: תוספת למרפסת בקומה שניה מבניה קלה - חלונות, ריצוף, מקלחת ושירותים, אינסטלציה, חשמל, לוחות גבס ומעטפת, גג.

 קודם כל מבחינה אישית הוא אדם מאוד, מאוד ישר, הוא אדם מאוד נוח לעבודה, הלקוח זה הכול וזה הרגשה טובה. דבר שני היתה בניה קלה גם עם לוחות גבס גם עם מעטפת חיצונית וגם עם גג ובענייני עץ הוא מבין לעומק העניין, הוא ממש מבין בזה... קרא עוד

 קודם כל מבחינה אישית הוא אדם מאוד, מאוד ישר, הוא אדם מאוד נוח לעבודה, הלקוח זה הכול וזה הרגשה טובה. דבר שני היתה בניה קלה גם עם לוחות גבס גם עם מעטפת חיצונית וגם עם גג ובענייני עץ הוא מבין לעומק העניין, הוא ממש מבין בזה, הוא ממש למד את התחום של העץ ובגלל זה הלכנו איתו לבניה הקלה הזו וזה היה ממש יוצא מן הכלל.

בזמנים הוא היה יוצא מן הכלל, מהרגע שהוא הגיע, עד הרגע שהוא יצא 60 יום, הוא עבד בלי הפסקה ויש לו צוות מצויין, הוא מתחלף כמובן, אבל הבחור שהיה איתו הכי הרבה אני חושבת שהוא משפרעם והם מקסימים ביחד.

אני הייתי בקשר עם חברות אחרות שעושות בניה קלה,  כי ידענו שאנחנו הולכים על בניה קלה, מכיוון שהגג לא יכול לשאת בנית בלוקים, אז חיפשנו חברות אחרות גם במחיר היה הבדל ענק וגם זה שהוא עבד עם כל תוכנית שהוא קיבל, חברות אחרות לא רצו לקחת תוכנית של מישהו אחר, זו היתה תוכנית אדריכלית והוא אהב אותה והוא אמר: "בסדר, זה מה שאני אעשה", אחר כך במהלך הבניה הוא אמר אני אעשה עוד כמה שינויים, יש לו תפיסה מרחבית מאוד טובה.

בפינישים היה פחות טוב, העבודה היתה יפה, אני לא מקטרת, ממש יצא יפה, אבל דברים כאלה קטנים בפינות, עשו פוליש על הרצפה ואחרי זה במקרה דרכו עליו, אז פתאום יש טביעת מגף כזה על הפוליש, כל מיני דברים כאלה, הפינישים היה פחות טוב, אבל מבחינת אמון והתייחסות ללקוח והבנה, אין מילים, פשוט מדהים.

הוא עשה עבודה טובה, הקבלני משנה שהוא לוקח פחות, אנחנו ממש חברים היום ואני כל כך אוהבת אותו, כי קראתי לו לכמה תיקונים שהוא היה צריך לעשות על דברים שלא אהבתי והוא לגמריי לקח אחריות.

אני מאוד ממליצה עליו, ההמלצה היא טובה מאוד.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל ראובן: הצג מספר

תיאור העבודה: בניה קלה לבית. - בניית פרגולה בגינה ותוספת לקומה שניה.

הוא עשה לי לפני- 20 שנה עבודה פעם ראשונה, אבל אחרי זה הוא עשה לי עוד כמה דברים, הבן שלי היה אז חייל והוא הרים לי עוד קומה ולפני בערך פלוס מינוס חמש שנים הוא עשה לי פרגולה גדולה בגינה. מבחינת כסף אני יכול להגיד שהוא לא רצה כסף... קרא עוד

הוא עשה לי לפני- 20 שנה עבודה פעם ראשונה, אבל אחרי זה הוא עשה לי עוד כמה דברים, הבן שלי היה אז חייל והוא הרים לי עוד קומה ולפני בערך פלוס מינוס חמש שנים הוא עשה לי פרגולה גדולה בגינה.

מבחינת כסף אני יכול להגיד שהוא לא רצה כסף וזה היה משגע אותנו, הוא היה מביא חומר והייתי אומר לו: "בוא תיקח כסף", הוא אומר לי: "לא! יש עוד זמן" ואצל קבלנים אחרים "תן לי 20-30 אלף מקדמה" ואצלו אין את הדבר הזה וזה קנה אותי שיגעון ואני הבאתי אותו גם לשכנים שלי ואיתו הם גם עשו קומה שנייה.

מבחינת זמנים הוא עמד, עבודה מקצועית, אני במקרה עובד בחברת חשמל, חשמל צ'יק צ'אק לא היה לי בעיה לסדר בקומה הזאתי, נתתי לו בעיניים עצומות שהוא יסדר הכול והוא עשה את זה מקצועי לא היה לי בעיות ולא היו לי נזילות, מקצוען, לא קראתי לו פעם אחת.

 אני לא בדקתי לפניו, עדיף לי לשלם על חולצה קצת יותר יקר, שאני יודע שזה לאורך שנים, מאשר חולצה שתלך לי אחרי כמה ימים, שילמתי קצת יותר, כסף זה לא הכול בחיים, אבל קיבלתי תמורה.

ממליץ עליו בעיניים עצומות והיו אנשים שלפני שהוא בנה להם הוא שלח אותם אליי ופתחתי להם את הבית והם ראו והתלהבו ובנו גם.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 8

תמונות של פרוייקטים

מרץ 2017
בניה מעץ

קונסטרוקציה, בניה, אינסטלציה,חשמל ועוד.

טוען תמונה

התקשרו לאשר