מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית לכל לקוח

קמילה מטבחים

ציון: 9.75 | 4 חוות דעת

ציון 9.75 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 4 לקוחות שעבדו עם קמילה מטבחים

4 אלבומי פרוייקטים

ותק בשיפוצים פלוס: 6 שנים!

אודות

בקמילה מטבחים מבינים כי מטבח מייצג את אורח החיים של דיירי הבית וכי הוא צריך להיות מקושר עם עיצוב שאר הבית. משלבים את הלקוח בתהליך התכנון כדי לתת מענה לדרישותיו המיוחדות של כל לקוח. 

פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. משחק של עץ וצבע, שילוב של אלמנטים עכשווים, נירוסטה, זכוכית, אלומיניום, עץ פראי ועוד. 

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה, דרום

4 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של קמילה מטבחים

9.75
מבוסס על 4 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 3 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.50
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:9.50
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל אוסנת: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח. - ארונות מטבח ושיש.

מכל הבחינות הם באמת מדהימים, הכול היה בסדר, עמידה בזמנים כמו שהבטיחו ואפילו מעבר למה שהבטיחו, באמת, רק מילים טובות. אני ביקשתי תאריך מסויים להתקנה והם נתנו לי והם עמדו וממש על הבוקר התקשרו שהם בדרך, הכול באמת באיכות... קרא עוד

מכל הבחינות הם באמת מדהימים, הכול היה בסדר, עמידה בזמנים כמו שהבטיחו ואפילו מעבר למה שהבטיחו, באמת, רק מילים טובות.

אני ביקשתי תאריך מסויים להתקנה והם נתנו לי והם עמדו וממש על הבוקר התקשרו שהם בדרך, הכול באמת באיכות מאוד טובה, מאוד יפה והמעצבת גם אלינה היתה מדהימה וזרמה, נתנה רעיונות ושיתפה פעולה, כאילו זה מטבח בשבילה.

אין לי מילה רעה להגיד עליהם, באמת ואני אחת נודניקית, כאילו אני יכולה להתקשר ולהפריע ולשאול ולשנות פה דברים ברגע האחרון, אני מהנודנקיות המאוד קפדניות ואפשר להגיד שהכול מאתיים אחוז לא מאה אחוז.

מטבחים לא עושים כל יום, אבל לפי מה שהבנתי מאנשים שהרבה פעמים דוחים ואומרים עוד יום ועוד יומיים, הם באמת זמן שביקשנו, זה זמן שהם היו פה והם גם באמת מתקנים אם יש בעיה, הם באים לקראת, לא עוזבים אותך עד שאת מרוצה.

המחיר היה יותר משפוי, באמת מעל המצופה, הבת שלי עשתה ממש חודשיים לפניי מטבח ובאמת יש לי עם מה להשוות, גם שלה מדהים, אבל אצלי גם יפה ובהרבה פחות כסף ובאיכות לא פחות טובה.

הגעתי אליהם דרך פרסום באינטרנט, מרוצה וממליצה מאוד, בלב שלם ובעיניים עצומות, אני גם שלחתי אליהם כבר, אמרתי לכמה אנשים שאני יודעת שהם רוצים, באמת מציינת אותם לשבח, לא סתם, את כולם, הם באמת בסדר.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר
תמונות מהשיפוץ

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל יהודית: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח. - ארונות, שי, אי למטבח

הם התאימו את הזמנים לצרכים שלנו, בסך הכול לוח הזמנים היה לפי התכנון הראשוני, מה שחשוב לי לציין זה שאחרי שהם הרכיבו את המטבח, באחד הדלתות ראיתי פגם בציפוי של הדלת והתקשרתי לסניף ובלי שום דבר אמרו לי שיבואו להחליף ובאמת הם... קרא עוד

הם התאימו את הזמנים לצרכים שלנו, בסך הכול לוח הזמנים היה לפי התכנון הראשוני, מה שחשוב לי לציין זה שאחרי שהם הרכיבו את המטבח, באחד הדלתות ראיתי פגם בציפוי של הדלת והתקשרתי לסניף ובלי שום דבר אמרו לי שיבואו להחליף ובאמת הם באו, מדדו שוב והחליפו את הדלת, נכון שהיה פגם, זה לא שלא, אבל  לא חשבו שאני רוצה לסדר אותם ולהחליף לדלת אחרת, לא שאלו שאלות, פשוט היה החלטה להחליף ואלינה שלחה מודד שוב, כדיי לוודא שכל הדברים במקום, זה לקח קצת יותר זמן, אבל בינתיים אני תפקדתי עם המטבח, החליפו והכול היה תקין.

אני מרוצה מאוד, אני לא יודעת עם אלינה עדיין עובדת שם, אבל ייחס הוגן תמיד היה, היו כמה אנשים שבאו, היה מודד והיה מרכיב, היה בסדר.

פחות או יותר כל הזמנים היו לפי התכנון הראשוני, כשאני הזמנתי את המטבח היה צריך לחכות שיגמרו את השיפוץ אצלי ואז התקשרתי והם התחילו לעבוד.

מבחינת איכות העבודה, זה זמן מאוד קצר מאז, אני לא משתשמשת בזה המון כדיי לדעת, אבל יש לי אחריות לפירזול לכמה שנים,  בינתיים אני מאוד מרוצה, זה היה אחת הסיבות גם שלקחנו אותם, שהם נתנו אחריות מאוד רחבה.

אני חושבת שקיבלנו תמורה למחיר, בדקנו מלא מקומות.

אני ממליצה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר
תמונות מהשיפוץ

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל בן: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח. - ארונות מטבח ואי למטבח

קיבלנו את המטבח וזה התאים למה שהיה רשום בחוזה, 30 יום, איתנו הם יצאו בסדר כי אנחנו בחרנו איזשהו דגם ושהוא הגיע הבנו שהיה שם אי הבנה ובאמת הם החליפו לנו את כל המטבח, באו והתקינו ואני גרה בסוף העולם, באמת שלחו נגר שהיה אצלי... קרא עוד

קיבלנו את המטבח וזה התאים למה שהיה רשום בחוזה, 30 יום, איתנו הם יצאו בסדר כי אנחנו בחרנו איזשהו דגם ושהוא הגיע הבנו שהיה שם אי הבנה ובאמת הם החליפו לנו את כל המטבח, באו והתקינו ואני גרה בסוף העולם, באמת שלחו נגר שהיה אצלי כמה שעות, פירק הכול, הרכיב את הדלתות וכמובן החליף לי את הדלתות ומה שאנחנו ביקשנו ורצינו קיבלנו,זה יאמר לזכותם, הם עמדו בכל ההסכם.

אני הבנתי מחברים שהיתה להם בעיה דומה בדגם ואמרו להם "אם אתם רוצים להחליף, אתם צריכים לשלם לפחות 50% " ואצלינו הוא אמר "אין בעיה אנחנו רוצים שהלקוחות יצאו מרוצים" ובאמת הגיעו והחליפו.

אנחנו נסענו לשם פעמיים, אנחנו גרים בסוף העולם וקשה לנו קצת להגיע לבאר שבע אז כשניסינו לתאם עם אלינה המעצבת בזמנים שקצת יותר מתאימים לנו אז זה לא התקבל אצלה, אז התגמשנו אנחנו.

אני מרוצה, המטבח באמת נראה טוב ואיכותי, קיבלתי תמורה, הבאתי נגר שנתן הצעה והיא היתה דיי דומה לגודל ולמחיר, אבל בדלתות שאנחנו רצינו זה דלתות שהידית שלהם זה בילד אין, אז אצליהם זה כלול וזה היה תוספת שקיבלנו בחינם, ללא תוספת תשלום.

אני ממליצה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר
תמונות מהשיפוץ

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: התקנת מטבח - ארונות מטבח

מבחינת זמנים הם עמדו בזמנים, למרות שבדברים הקטנים אחר כך היינו צריכים ככה לרדוף אחריהם, הרבה פעמים ועוד פעם ועוד פעם, בשביל הפינישים, אבל בסך הכללי המטבח הגיע בזמן כמו שצריך. אין מושלם ויש כמה פאקים קטנים, אבל זה פאקים... קרא עוד

מבחינת זמנים הם עמדו בזמנים, למרות שבדברים הקטנים אחר כך היינו צריכים ככה לרדוף אחריהם, הרבה פעמים ועוד פעם ועוד פעם, בשביל הפינישים, אבל בסך הכללי המטבח הגיע בזמן כמו שצריך. אין מושלם ויש כמה פאקים קטנים, אבל זה פאקים קטנים, זה לא משהו שהוא משמעותי, משהו שבגללו כאילו  לא הייתי עושה איתם נניח עבודה נוספת.

מבחינת איכות העבודה אני הזמנתי חומר שכנראה הוא חדש להם, אבל זה חומר שאני לא יודעת איך בתהליך ייצור שלו הוא קיבל סוג של בטן, אז באמת שאמרתי להם את זה הם באו וראו והחליפו את הדלתות, זאת אומרת גם השירות בנושא הזה היה בסדר, אין מה לומר.

היו לי הרבה פעמים כיוונונים לא טובים של הדלתות והם סידרו לי את זה, נכון להיום גם אם אני צריכה משהו, אז הם באמת באים.

יש שם מתקין אחד קבוע שכל פעם מגיע עם עוזר אחר, אבל סך הכול הוא עושה את העבודה בצורה נהדרת, הוא יודע, הוא מקצועי, הוא מיומן.

אין מאה אחוז ואני למדתי את זה על הבשר שלי עם כל בעלי המקצועות, אבל יש טוב מאוד, הם באמת טובים, אין מה לומר, כאילו זה בסדר, שום דבר לא מושלם, אבל הם ממש, ממש טובים, באמת.

הם עזרו לנו המון וגם עשינו המון המון שינויים כל הזמן, פעם עשינו ככה ופעם עשינו ככה והם באמת מקצועיים והם אמרו לנו "את זה לא כדאי פה ואת זה כדאי",  גם אם בהתחלה בחרנו פורמייקה מסויימת, אז בסופו של דבר הם המליצו לנו עוד טיפ טיפה להשקיע, אבל זה השקעה לכל החיים, אז שיהיה קצת יותר איכותי.

הם חבל הזמן, באמת גם יורם שהוא נראה לי המנכ"ל שלהם וגם אלינה, הם אנשים ממש טובים ומקסימים, בגלל היחס שלהם, אין מה לומר.

לגמרי קיבלתי תמורה, עשינו בדיקה והמחירים שלהם מחירים טובים ובאמת הכול בסדר, אני כבר המלצתי לחברה שלי שעשתה אצליהם.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 8  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

התקשרו לקמילה מטבחים