שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

ענף השיפוצים בישראל מלא בחאפרים וכששמנו לנו מטרה לפתור את הבעיה הזו, ידענו שתהליך הסינון יהיה חייב להיות קפדני ובלתי מתפשר.

במהלך השנים שעברו מאז הקמת האתר ליטשנו ושיפרנו את התהליך שהקבלנים ובעלי המקצוע עוברים וכיום התוצאות מדברות בעד עצמן: אלפי לקוחות מרוצים שבחרו בעלי מקצוע מהאתר והשאירו חוות דעת טובות מוכיחים שאפשר לשפץ בראש שקט.

סינון ראשוני: שלבים שיש לעבור טרם הופעה באתר

אלו השלבים אותם כל בעל מקצוע המבקש להצטרף לאתר עובר:

  1. בשיחה עם בעל המקצוע שואלים שאלות מקצועיות הקשורות לתחומו, שאלות לגבי אופן העבודה וצוות הפועלים. מטרת השאלות היא לבחון את הרמה המקצועית של בעל המקצוע בתחומו וכן לעמוד על אישיותו: האם הוא ישר והגון? בעל תודעת שירות גבוהה? האם הוא אדיב ונעים, וכו'.
     
  2. על בעל המקצוע לספק פנקס חשבוניות עדכני לבדיקה. מתוך כלל החשבוניות, אנחנו בוחרים באקראי כ-10 חשבוניות ויוצרים קשר עם הלקוחות כדי לשמוע את דעתם על העבודה ועל בעל המקצוע וכן מבקשים מהם לתת לו ציון במספר מדדים (איכות עבודה, עמידה בזמנים, תמורה למחיר ואדיבות).

סינון מתמשך: בזכותכם, הלקוחות

שבעל מקצוע מופיע באתר, אנחנו כבר יודעים שמדובר באדם אדיב ונעים, שיודע לתת שירות טוב ולעשות עבודה מקצועית ואיכותית - אבל פה לא מפסיקה הבקרה שלנו. כל בעל מקצוע באתר נמצא תחת בקרה מתמדת כל זמן שהוא מופיע באתר.

עם מערכת סינון כזו, אתם יכולים לסמוך על כל בעלי המקצוע המופיעים באתר.
אפשר לשפץ בראש שקט.

לרשימת בעלי המקצוע לפי תחומים

צרו קשר