איך בודקים ומסננים קבלני שיפוצים שרוצים להצטרף לשיפוצים פלוס?

אתר שיפוצים פלוס

סינון ובדיקה של קבלני שיפוצים

ענף השיפוצים בישראל מלא בחאפרים וכששמנו לנו מטרה לפתור את הבעיה הזו ולהציע קבלני שיפוצים מהמומלצים ומהטובים בארץ, ידענו שתהליך הסינון יהיה חייב להיות קפדני ובלתי מתפשר.

במהלך השנים שעברו מאז הקמת האתר ליטשנו ושיפרנו את התהליך שהקבלנים עוברים וכיום התוצאות מדברות בעד עצמן: מאות רבות של לקוחות מרוצים שבחרו קבלן מהאתר והשאירו חוות דעת טובות מוכיחים שאפשר לשפץ בראש שקט.

סינון ראשוני: שלבים שיש לעבור טרם הופעה באתר

ככלל, אנחנו לא פונים ביוזמתנו לקבלני שיפוצים ומבקשים מהם להצטרף לאתר, אלא בוחנים רק קבלני שיפוצים המבקשים להצטרף ומוכנים לעבור תהליך של בדיקה כדי להופיע אצלנו.

אלו השלבים אותם כל קבלן שיפוצים המבקש להצטרף לאתר עובר:

  1. הצוות המקצועי שלנו תחת ניהולו של ברק יתאם פגישה עם הקבלן בשטח - כלומר יגיע לאתר שיפוץ בו הקבלן עובד, יבחן את אתר השיפוץ ואת צוות הפועלים, ושם יראיין את הקבלן וישאל שאלות מקצועיות כדי לקבוע אם הוא מקצועי מצד אחד, ומצד שני לעמוד על אישיותו של הקבלן: האם הוא ישר? בעל תודעת שירות גבוהה? האם הוא אדיב ונעים, וכו'.
     
  2. על הקבלן לספק פנקס חשבוניות עדכני לבדיקה של האתר. מתוך כלל החשבוניות, אנחנו בוחרים באקראי כ-10 חשבוניות ויוצרים קשר עם הלקוחות כדי לשמוע את דעתם על העבודה ועל הקבלן וכן מבקשים מהם לתת לקבלן ציון במספר מדדים. אך ורק אם ההתרשמות הכללית של הצוות המקצועי חיובית והציון הממוצע שהקבלן קיבל מלקוחותיו גבוה מ-9, אנו מצרפים את הקבלן לאתר.

רוב הקבלנים המבקשים להצטרף "נושרים" כשהם שומעים על תהליך הסינון שלנו, רבים אחרים לא עוברים את הסינון הראשוני ונשארים בחוץ. השורה התחתונה היא שמאז שהקמנו את האתר בשנת 2010 ועד היום, מתוך מעל אלף קבלנים שפנו וביקשו להופיע בשיפוצים פלוס, רק עשרות בודדות התקבלו.

סינון מתמשך: בזכותכם, הלקוחות

כשקבלן מופיע באתר, אנחנו כבר יודעים שמדובר באדם אדיב ונעים, שיודע לתת שירות טוב ולעשות עבודה מקצועית ואיכותית - אבל פה לא מפסיקה הבקרה שלנו. כל קבלן באתר נמצא תחת בקרה מתמדת כל זמן שהוא מופיע באתר.

עם מערכת סינון כזו, אתם יכולים לסמוך על כל הקבלנים המופיעים באתר. ראוי לציין גם שאנחנו מחזיקים בתו אמון הציבור - ארגון הבודק את המחוייבות שלנו להגינות, שירות נאות ושקיפות. אפשר לשפץ בראש שקט.

חפש קבלן שיפוצים מומלץ