שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

טיפים בנושא תאורה לבית

נמצאו 28 טיפים בנושא תאורה לבית.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  מעבר לתלת פאזי

  בדרך כלל, כאשר נשפץ דירה ישנה נרצה לשנות את תכנית החשמל כדי שיהיה תלת פאזי. משמעות הגדלה זו היא שהבית יחולק עם מספיק נקודות כוח עבור כל צרכני האנרגיה הגדולים, דוגמת מכונת הכביסה, מקרר או תנור, על מנת שיוכלו לפעול במקביל. אם אתם מתכוונים לעשות זאת חשוב שתשימו לב כי הגדלת התכנית לתלת פאזי מחייבת אישור של חברת החשמל. לכן עוד לפני תחילת עבודות השיפוץ חשוב ליצור עמם קשר ולתאם את הגעתם למקום. כדאי לשים דגש על נקודה זו מכיוון שלרוב לוקח לחברת החשמל זמן רב עד שמתאפשר להם להגיע לשטח ובמקרים רבים נוצרים עיכובים לא נעימים ומתסכלים בתהליך השיפוץ.  

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  כיצד ניתן להאיר חדר שינה ובאילו סוגי תאורה נשתמש?

  את חדר השינה מומלץ להאיר באמצעות גוף תאורה מרכזי בתוספת מנורות קיר ליצירת אווירה. מומלץ להשתמש בגופי תאורה צמודי קיר מתכווננים בעלי נורות לד משני צידי המיטה המאפשרים קריאת ספר וצפייה בטלוויזיה. היתרון של נורות אלו הוא ריכוז האור שלהן המאפשר לאחד מבני הזוג לקרוא ולשני לא להיות מופרע  מהאור. מומלץ להשתמש במנורות שולחן מעוצבות קטנות על השידה שלצד המיטה לצורך קישוט החדר ולהפצת אור נעים.     

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  תאורה להתמצאות בלילה בחלל הבית

  תאורת התמצאות היא תאורה הפועלת בעצמה נמוכה ומטרתה לסמן איזורים חשוכים כמו חדרי שירותים, מעברים, חדרי ילדים, יציאות מבתים ועוד. מומלץ להתקין גופי תאורה מסוג לד בעלי צריכת חשמל נמוכה ואורך חיים רב. גופי תאורה נסתרים קיימים במגוון צורות כמו: עיגולים, אליפסה, טיפות, מלבנים וקווים ישרים וצרים. 

 • שמול שמחוני, שיפוצים פלוס (אתר "שיפוצים פלוס")שמול שמחוני
  שיפוצים פלוס
  שלושה סוגי נורות מהזולה ליקרה ולהיפך

  שלושה סוגי נורות לתאורת הבית: הלוגן, PL, ונורות LED. מבחינת צריכת חשמל - הזללנית ביותר היא הלוגן, אחריה PL וLED הכי חסכונית. לעומת זאת, מבחינת עלות רכישה ראשונית, הסדר מתהפך: נורת LED היא היקרה ביותר, אחריה PL והלוגן הזולה ביותר.

  מומלץ לרכוש נורת LED שבטווח הארוך תחסוך אנרגיה וכסף בחשבון החשמל, גם אם עלות רכישת הנורות גבוהה מהאחרות.

 • שמול שמחוני, שיפוצים פלוס (אתר "שיפוצים פלוס")שמול שמחוני
  שיפוצים פלוס
  הידעתם שנורות led חוסכות עד 93% צריכת חשמל תאורה?

  מנורות מסוג led אמנם יקרות יותר אך זו השקעה חד פעמית לא גדולה (תוכלו להזמין דרך אתרים כמו ebay או amazon זה עולה בסביבות ה5 דולר) שתחסוך לכם בעתיד כסף ותתרום לאיכות הסביבה.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  חיסכון בחשמל- החלפת גופי תאורה

  מומלץ להחליף את גופי התאורה הישנים בבית לחדשים. אמנם כרגע זה הוצאה הנראית כלא הכרחית אך בטווח הארוך תתברר כמשתלמת מאד. לידיעתך! גופי התאורה בבית מהווים יותר ממחצית צריכת החשמל.

 • מערכת שיפוצים פלוסמערכת שיפוצים פלוס
  יצירת אשליית גובה כאשר יש תקרה נמוכה

  צבע מתאים יכול לתת לנו אשליה רצויה רק צריך לדעת איזה צבע לבחור ואיך לצבוע. בכדי ליצור תחושת גובה נצבע את שולי התקרה באותו הצבע של הקירות. תאורת קיר המופנית כלפי התקרה (במקום תאורה בתקרה עצמה), "תרים" את התקרה כלפי מעלה. וילונות ארוכים על החלונות גם יעזרו ביצירת האשליה.

צרו קשר