שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

מחקרים מדעיים העוסקים ב"חוכמת ההמונים" הוכיחו שקבוצות הן חכמות מכל אחד מחבריהן, מוכשר ככל שיהיה. משמעות הדבר היא שקריאה של עשרות חוות דעת של אנשים שונים יכולה לתת לכם מושג טוב יותר על קבלן השיפוצים, בהכרח יותר מאשר המלצה אחת מחבר או קרוב.

זה בדיוק מה שאנחנו עושים בשיפוצים פלוס: אנו אוספים חוות דעת וציונים מלקוחות שלנו שביצעו שיפוץ עם קבלני שיפוצים ושיפוצניקים מומלצים ועם בעלי מקצוע נוספים לשדרוג הבית המופיעים אצלנו באתר.

חוות דעת אמיתיות - רק של לקוחות

את חוות הדעת והציונים אנחנו אוספים טלפונית אך ורק מלקוחות של בעלי המקצוע. לא ייתכן מצב שבו בעל מקצוע "מסדר לעצמו" חוות דעת חיוביות.

גם אם בעל המקצוע מקבל חוות דעת מאוד שלילית - תוכלו לצפות בה ברשימת חוות הדעת שלו.
חשוב לציין שבעל מקצוע שהציון הכללי שלו יורד מתחת ל - 9 יוצא אוטומטית מהאתר.

חוות הדעת שלכם חשובה לנו

כאמור, אנו מתבססים על חוות דעת ועל ציונים שנאספים מלקוחות בדיוק כמוכם. 
במידה ותבחרו בבעל מקצוע דרכנו, אנו נתקשר אליכם לאחר סיום השיפוץ ונבקש מכם לתת חוות דעת וציון על העבודה שעשה אצלכם.

משתפרים כל הזמן

בכל פעם שאנו אוספים חוות דעת וציון על בעל מקצוע, רשימת חוות הדעת שלו גדלה והציון שלו הופך מדוייק ומשקף יותר ויותר.

דוגמאות ללקוחות האתר המספרים על בעלי המקצוע ועלינו

"האמת שלרפאל הגעתי בזכות אתר שיפוצים פלוס שזה אתר שמדרג את השיפוצניקים הכי טובים. הוא היה אצלם במקום הראשון, היום אני מבין גם למה" - אדיר מילר, גבעתיים. 06.2013

"את דר מצאתי דרך האתר שלכם זה לא שמישהו סיפר לי עליו, התרשמתי מהתשובות שלו לאנשים בפורום ומחוות הדעת, אני שמחה שבחרתי בו ואני מודה לכם על העבודה הטובה שאתם עושים" - שלומית גרוסמן, תל אביב. 06.2015.

"כשסיפרתי לחברים שבחרתי שיפוצניק מהאתר, כמעט אכלו אותי ואמרו שאני חסר אחריות... חוויית השיפוץ שלי הייתה ממש טובה. אבי בחור 10, אפשר לסמוך עליו, עשה את החווית שיפוץ הרבה יותר מפתיעה ממה שחשבתי כשנכנסתי אליה... האמת כל הכבוד, באמת צריכים אתר כמו שלכם, עכשיו שהוכח לי שניתן לסמוך אני אמליץ לכולם" - יוסי, מודיעין 11.09.2014.
 
 "באמת נהניתי מהשירות שלכם ושל הקבלן איימן וגם מהקבלנים האחרים שבאתר שנתנו לי הצעת מחיר התרשמתי לטובה" - ישראל שיינרט, תלמונד 06.2015.
 
"בחרתי באיתן בזכות חוות הדעת, מה שאנשים כתבו עליו. זה היה מה שחיפשתי: האמינות, העמידה בזמנים, זה שאם יש בעיה אז שהוא חוזר ומתקן. הוא באמת מעולה, ממש. בכל הקטגוריות הוא הכי הכי גבוה שיש. את יכולה כבר לכתוב 10 בכולן" - חני, הוד השרון. 12.2014.
 
"התרשמתי מההמלצות באתר וזה היה השיקול העיקרי. נפגשנו והייתה כימיה ביננו. הרגשנו שאנחנו יכולים לעבוד טוב ביחד וזה באמת היה ככה" - לבנת, רעננה. 05.2015.
 
"תודה לכם, אני חושב שהאתר שלכם הוא אתר טוב מאוד. אני יכול להגיד שאני מכיר הרבה קבלנים ובסופו של דבר החלטתי לא ללכת על כל מי שאני מכיר, או שהחבר או הדוד ממליצים, אלא הלכתי נקי וזאת היתה בחירה מצויינת. אנשים מתפלאים שעשיתי את זה ואני מאוד מרוצה מהאתר שלכם" - לירן זיו, מודיעין. 06.2015.
 
"בדקנו קבלנים נוספים לא מהאתר, בחרנו ברובי בזכות הביקורות שהוא קיבל אצלכם באתר. נראה לי שהוא אפילו שלא היה הזול מבינהם. אנחנו לא מצטערים לרגע, תודה לכם ותודה לרובי" - נורית חומסקי מירושלים. 08.2013.
 
"הגעתי לדוד דרככם, ההמלצות באתר גרמו לי לבחור בו. עשיתי גם בדיקות לפני כן והוא היה באותם מחירים כמו האחרים שבדקתי אבל באמת בחרתי בגלל ההמלצות שלכם" - משה, קיבוץ צרעה. 04.2015.
 
"האתר שלכם יוצא מגדר הרגיל, אתם עושים את העבודה שלכם הכי טוב בעולם. תודה רבה לכם אני מודה לכם ומעריכה מאוד. שי היה בסדר. באמת עמד במה שביקשתי ממנו, כלומר הוא עשה את הדברים, הוא עמד גם בלוח הזמנים" -  אתי לנגביץ', באר שבע. 05.2015.
 
"אני עבדתי מול מעצבת, והמעצבת היא זאת שנכנסה אל האתר ובדקה, היא ראתה שבאמת יש לו ציונים מאוד גבוהים וחוות דעת מאוד טובות אז לקחנו אותו ובאמת כמו שאומרים זכיתי בקטע הזה" - נחמה טוינה, חולון 06.2015.
 
"אתם אחלה אתר כל הכבוד מבורך למעלה, תתרחבו לעוד תחומים. האיל היה ממש אחלה. היה מקצועי מאוד, עמד בלוח הזמנים, ביצע את העבודה כמו שצריך, על פי חוזה, נתן אחריות של חמש שנים בחוזה כתוב. באמת איש מקצוע מומלץ בחום" -  דרור זיוון, קריית חיים 06.2015.
 
"הייתי בהתקשרות עם קבלן דרך המלצה והוא היה על הפנים, הבדל של שמיים וארץ בין מה שמה שהיה לי לפני שנתיים לבין עכשיו. שמיים וארץ. בחרתי בישראל בגלל הדירוג שלו באתר וגם אחרי שראיתי את הפנים, משהו הוא עשה לי. זכיתי" - מוטי, רחובות 01.2015.
 
"בחרתי בלב בעקבות החוות דעת הטובות וגם התרשמתי ממנו כשדיברתי איתו ואני שמחה. ממליצה בחום" - מאיה, פתח תקווה. 06.2015.
 
"אנחנו מאוד ממליצים על משה, מאוד מרוצים ממנו. הגענו אליו דרך האתר כי לא היו לנו המלצות, בחרנו בו בגלל החוות דעת וכל מה שאמרו היה נכון" - מעיין, קריית מלאכי. 03.2016.
 
"אני ממליץ על בוריס וליאור בחום רב, תענוג לעבוד איתם. אני מאוד מרוצה, גם האתר שלכם טוב, ממצה וגם מי שאתם נותנים, הקבלנים שלכם, חבל על הזמן" - חיזקי זיסמן, תל אביב. 07.2015.
 
"וואו, אין מילים אפילו לתאר כמה שליאור בן אדם מקסים פשוט. תודה לכם עוד פעם על האתר, כי בלעדיכם ל היינו פוגשים אותו. אנחנו ממש מרוצים" - אמיר ותומס, תל אביב. 05.2104.
 
"הגעתי לאתר שלכם ממש במקרה, היות והתחלתי לחפש שיפוצניק והשיפוצניק שאני בד"כ עובדת איתו בשנים האחרונות נפצע ולא היה זמין. אני ממש מרוצה, זה לא קורה לי. בשיא הרצינות, אני מאוד יודעת להיות גם לא ממליצה כשדופקים אותי אבל היה מושלם וזה מאוד חריג לי" - נועה, תל אביב. 06.2014.
 
"בדקנו הרבה קבלנים, גם דרך המלצות אבל לא נפלנו על מישהו שמצא חן בעינינו.  ראינו את איתן באתר שלכם והסתכלנו על ההמלצות שלו. בשיחה איתו הוא היה נשמע מאוד מקצועי. הוא הגיע, צילם את הבית ונתן חוות דעת מאוד מקצועית. חשבנו שהוא אמין מאוד וצדקנו. תודה לכם" - שירי, ראשון לציון. 04.2015.
 
"בחרתי באיתן כי הוא קיבל דירוג מאוד מאוד גבוה וקראתי את הביקורות ולי היה חשוב באמת אדם אמין, מחירים סבירים ועמידה בזמנים וזה באמת מה שהיה כתוב אצלו" - מיכל, רמת גן. 03.2015.
 
"אין לי מספיק סופרלטיבים להגיד כמה שהם (איתן והשותף שלו) נפלאים. גם מקצועיות, גם אמינות, גם עמידה בלוח זמנים. לא הכרתי אותם לפני אלא רק דרככם אז תודה גם לכם" - לורי, פתח תקווה. 01.2015.
 
"אני כל-כך שמחה שהגעתי לאתר שלכם. הרמתי אל אלישע טלפון, תוך יומיים הבן אדם התחיל לעבוד ואחרי שבוע סיים את העבודה. היה כל כך נעים לעבוד איתו. ברור לי עכשיו שאם אני צריכה בעל מקצוע אני ישר נכנסת לאתר, אני כבר מצאתי את הדרך" - אהובה בר אילן, דימונה. 05.2015.
 
"דיברתי עם עוד קבלנים שקיבלנו המלצות מאנשים בישוב שלנו. בעלי בחר את אלישע בגלל ההמלצות שבאתר אז אמרתי לו תביא, לשמוע זה תמיד טוב, ויצא קליק כזה, שיש קליק עם בעל מקצוע זה מאוד חשוב" - חזי ומיכל, מיתר. 02.2015.
 
"כל מי שמגיע אליי מתרשם וגם רוצה לדעת מי הקבלן שיעשה אצלו גם עבודה. ממש עבודה מדהימה. תודה לכם, שמחתי שהכרתי את האתר שלכם בשביל להגיע לאבי" - דקלה ברזילי, ירושלים. 06.2014.
 
"ישראל היה אמין, ישר וחרוץ. שמחתי מאד שמצאתי אותו דרככם. במהלך השיפוץ הרגשנו טוב ושיש על מי לסמוך אז גם הוספנו כמה דברים מעבר למתוכנן. 
בשורה הסופית אני מרוצה וממליצה בחום" - יעל רוזנברג, אשקלון. 01.2014.
 
"קראתי על אלי חוות דעת באתר שלכם, כך הגעתי אליו והכל היה נכון. הוא בחור נעים הליכות, יש לך עם מי לדבר, ג'נטלמן. נתן ביצועים מדהימים, שווה לבוא לראות את הדירה" - סמדר מבת ים. 03.2014.
 
"אני ממש מרוצה שלקחתי אותו, ואני מודה לכם שעשיתם השוואות ופרסמתם אותו. מה שעזר לי בבחירת הקבלן זה חוות הדעת שלכם. האתר חשוב מאוד, ועוזר במציאת בעל מקצוע טוב" -  גלית, נתניה. 05.2014.
 
"אבשלום היה ממש ממש מקסים, יש לי רק דברים טובים להגיד. חיכיתי שתתקשרו כדי שאני אוכל לתת לו הרבה מחמאות הוא היה ממש, ממש מקסים." יניב, רמת גן. 09.2016

 

"איימן הוא אחלה. קודם כל, הוא בן אדם אינטיליגנט, העובדים שלו עובדים מקצועיים, הם יודעים בדיוק מה לעשות, הם יודעים לעצור ושלאול אם הם לא בטוחים. הוא מאד אמין, ישר, קליל, פתוח. אני התחלתי עם מישהו אחר ונכנסתי לתסבוכת ואז הבאתי את איימן. גם הוא וגם האנשים שלו הם מאד נעימים. נעים בחברתם ובעיני זה אחד הדברים החשובים ביותר, שגם החוויה תהיה טובה." ירון, אבן יהודה. 12.2015

 

"הגעתי דרך האתר שלכם לצמח, הוא בא ונתן הצעת מחיר מסודרת. תענוג. הבן אדם מקצוען, הזיז שם דברים, סגר מרפסת, קירות, צבע, ריצוף וכאילו הוא לא התאמץ בכלל, הוא עשה את זה בכזאת מקצועיות כאילו הוא לא מתאמץ. הוא קליל, חם, הרגשתי כאילו אבא שלי עושה לי את העבודה. היה תענוג." - אמיר, פתח תקווה. 2.2012  

 

"דיברנו עם ישראל הקבלן וראינו המלצות שלו. את פשוט מדברת עם בן אדם ומרגישה שאת רוצה לעבוד עם הבן אדם הזה. אני ממליצה עליו. הוא בן אדם עדין, נחמד, ממש נעים לעבוד איתו וזה חשוב. אפשר לדבר איתו ואפשר גם להתקשר אליו בשתיים בלילה" - לודה, בחוות דעת על הקבלן ישראל, גן יבנה. 02.2016  

 
 
צרו קשר