אודות אתר שיפוצים פלוס
שיפוצים פלוס

"שיפוצים פלוס" מאז הקמתו בשנת 2010 שם לעצמו מטרה אחת, להציע לגולשים קבלני שיפוצים ובעלי מקצוע אמינים וטובים לחידוש ושידרוג הבית, בכל אזור בארץ.  

בנוסף,  אנו מביאים לכם מידע מקצועי בצורת פורום, סרטוני וידאו מקצועיים, מאמרים וטיפים מעולם השיפוצים בכלל ובכל הקשור לבית בפרט ואגף של מוצרים בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בתחום על מנת לתת לכם הנחות ייחודיות.

קבלני שיפוצים מומלצים

כאמור, מטרתנו היא "לשדך" ביניכם ובין בעלי מקצוע טובים על מנת שתוכלו לשפץ בראש שקט.
התהליך אותו אנחנו מבצעים על מנת להבטיח שאכן כך יהיה, כולל:

מי אנחנו

 


נתנאל אבוטבול

מייסד ומנהל האתר. מנצח על הקשר שבין הקבלנים ובין הלקוחות: מצד אחד מוודא שתהליך הקבלה של הקבלנים והפיקוח עליהם בשטח מתבצע לפי הסטנדרטים הגבוהים שלנו ומהצד השני מפקח על מערך השירות שאנו מציעים ללקוחות וכמובן על מנגנון איסוף חוות הדעת והציונים - הכל כדי שתשפצו בראש שקט עם הקבלנים הטובים בארץ.

 


בטי עמית

מנהלת קשרי לקוחות. אחראית על מחלקת המוקדנים באתר וביחד אתם דואגת לכך שהלקוחות של "שיפוצים פלוס" יקבלו שירות טוב ומהיר מהקבלנים ויהיו מרוצים :)

 


שמול שמחוני

מייסד האתר ומנהל טכני ראשי. שמול כתב את כל שורות הקוד שגורמות לאתר שיפוצים פלוס לפעול והוא אחראי על הפיתוח הטכנולוגי הכולל שדרוגים טכניים, אחזקה ושיפור של התשתיות, שיפור חוויית השימוש באתר, ניהול תוכן, תמיכה טכנית ועוד.

חשוב לנו שתהיו מרוצים

חשוב לנו מאד שתהיו שקטים עם הבחירה בבעל מקצוע שלנו, שתשפצו ותחדשו את הבית בראש שקט ושתתנו חוות דעת טובה בסיום הפרוייקט. 

בכל שאלה או בקשה פנו אלינו - 077-2305555 ונשתדל לעזור כמיטב יכולתנו.