אתר שיפוצים: שאלות ותשובות
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

מי כותב את חוות הדעת באתר?

כל אחת מחוות הדעת על קבלן שיפוצים באתר היא חוות דעת אמיתית של אדם שהשתמש בשירותיו של אותו קבלן, התקשרנו אליו ואספנו אותה טלפונית. אנחנו לא מאפשרים לבעלי מקצוע לערוך או להסיר חוות דעת.

חוות דעת נכנסת לאתר אך ורק בנסיבות אלה:

 1. לקוח בחר בקבלן שיפוצים באתר
  אנחנו מתקשרים באופן אישי לכל גולש באתר שפנה לקבלן שיפוצים – זאת כדי לאסוף משוב על היחס והשירות שקיבל, וכן לאסוף חוות דעת במידה ובאמת נעשה שיפוץ. 
  בחלק מהשיפוצים אף נשלח מפקח שיבדוק את העבודה – כך אנחנו יכולים לדעת שמוסר חוות הדעת באמת עבד מול קבלן השיפוצים ויכול להעיד עליו. 
 2. קבלן שיפוצים חדש מצטרף לאתר
  כשקבלן שיפוצים חדש מצטרף לאתר אין ברשותנו חוות דעת כמו אלו שאנחנו אוספים מלקוחות שמגיעים אליו דרך האתר ובכל זאת אנחנו לא מוותרים על כך.
  קבלן השיפוצים מתבקש לספק רשימה של 15 לקוחות שלו ולגַבות את הרשימה במספרי חשבוניות עוקבים.  גם כאן, אנחנו מתקשרים ללקוחות ואוספים את חוות הדעת. החשבוניות מבטיחות לנו שהלקוחות אמיתיים והתנאי שאנחנו מציבים לגבי מספרי חשבוניות עוקבים, מבטיח שקבלן השיפוצים לא יבחר בפינצטה רק את הלקוחות הטובים – אלא מקבץ הטרוגני של לקוחות.
  בנוסף על כך, מפקח מטעמנו נפגש עם כל קבלן שיפוצים ועורך לו ראיון אישי, מיפוי מקצועי וכן מבקר באתר שיפוץ בו הוא עובד כדי לבדוק את עבודתו.‎

שימו לב! יש לכם אפשרות להתקשר בעצמכם ללקוחות שמופיעים באתר שנתנו חוות דעת והסכימו שנפרסם את מספר הטלפון.

סיימתי שיפוץ עם קבלן שיפוצים שלכם. כיצד אוכל למסור חוות דעת?

אנחנו בכל מקרה יוצרים אתכם קשר כדי לאסוף חוות דעת, אולם אם כבר סיימתם את השיפוץ וטרם התקשרנו - תוכלו ליצור איתנו קשר ולאחר שנוודא שבאמת השתמשתם בשירותיו של קבלן שיפוצים שלנו, נאסוף מכם חוות דעת.

איך אני יכול לדעת שאין לכם חאפרים באתר?

כל קבלן שיפוצים שמבקש להצטרף לאתר עובר ראיון אישי עם מפקח שיפוצים מטעמנו בשטח ומספק רשימה של 15 לקוחות עוקבים (מגובים בחשבוניות) - איתם אנחנו משוחחים, ואוספים חוות דעת אמיתית על קבלן השיפוצים. 

למה כל הציונים באתר גבוהים? זה נראה קצת לא אמין

קבלן שהציון שלו יורד מתחת ל 9 יוצא אוטומטית מהאתר ולכן הסטנדרט נשאר גבוה.

למה אין הרבה קבלני שיפוצים באתר?

כדי להיכנס אלינו לאתר צריך להיות קבלן שיפוצים טוב, מקצועי ואמין - ולא קל למצוא כאלה.
קבלני השיפוצים שמתקבלים אלינו לאתר עוברים תהליך סינון קפדני ופיקוח תמידי - ולא לכל קבלן שפונה אלינו ומבקש להצטרף באמת מוכן (או מסוגל) לעמוד בסטנדרטים שלנו. לא נתפשר על איכות קבלני השיפוצים רק כדי שיהיו לנו יותר קבלני שיפוצים באתר.

אם אתם מכירים קבלן שיפוצים מומלץ ומקצועי, נשמח אם תפנו אותו אלינו.

יש לי שאלה שלא מופיעה פה. את מי לשאול?

אם מדובר בשאלה מקצועית כמו "באיזה סוג של צנרת כדאי להשתמש בשיפוץ אמבטיה?" אז אפשר לשאול בפורום המומחים ולקבל תשובה מקצועית.
לשאלה אחרת, התקשרו לטלפון 077-2305555 או שלחו מייל info@shiplus.co.il ונשמח לענות.

צרו קשר להתייעצות עם נציג