יעד פרזול: הנחות על מוצרי פרזול לאמבטיה למטבח ולדלתות
יעד פרזול
www.pirzul.co.il
יעד פרזול

סניף תל אביב 03-6835233, סניף הרצליה 09-9501613, סניף קרית ביאליק 04-8777123

הצג את מספר הטלפון של העסק

יעד פרזול

יעד פרזול שיווק והפצה של מוצרי פרזול, שלושה סניפים, שני אולמות תצוגה ומבחר ענק של מוצרים.

יעד פרזול הוקמה ב1966 במקור כחברת ריהוט בדרום תל אביב בשם "יעד רהיטים". אך כבר בתחילת דרכה שיווקה מוצרים נילווים לפרזול כמו צירים, ידיות עץ ושמן טיק ושמה לה למטרה להעניק כל פתרון אפשרי בתחום הפרזול. כיום, החברה משווקת כמה עשרות אלפים של מוצרים ממבחר גדול של מוצרים בתעשיית הריהוט בישראל.

החברה מקיימת הסכמי ייבוא בלעדיים עם כמה מהמותגים המובילים בעולם כמו:
איטליה - FERRARI, JOWAT גרמניה - KESSEBOHMER , OECE, FENNEL, RICHTER, TAIMING אוסטריה - ARTI
שוויץ - SIRO סין - D.T.C ועוד מגוון רחב של עשרות חברות מובילות מכל העולם.

יעד פרזול מתחזקת צוות שלם של שירות הפצה מקצועי ויעיל, סוכני שיווק, רכבי חלוקה ומומחים טכניים במטרה להעניק ללקוחותיה שירות וליווי מלא. לחברה מרכז לוגיסיטי ואולמות תצוגה בתל אביב ובחיפה בשטח המשתרע על כ5000 מ"ר - התנאים אופטימליים ביותר על מנת לעמוד בדרישות של לקוחותיה לאספקה מסודרת באופן היעיל והטוב ביותר.

על לקוחותיה המרוצים נמנים כמה מהמותגים המובילים בישראל כמו: מטבחי זיו, מטבחי רגבה, מטבחי דקור, מטבחי לוגת, מטבחי סמל פרפקטו, מטבחי טופז, שבב תעשיית רהיטים, דיל עיצובים ועוד רבים אחרים שרכיביה של יעד פרזול מרכיבים את מוצריהם המשרתים לקוחות רבים בשוק הישראלי.

ליעד פרזול, קיימים שלשה סניפים, בתל אביב, הרצליה וחיפה המציעים מגוון של מוצרים בחדרי התצוגה ופתוחים לקבלת הקהל בליווי אנשי שירות אדיבים ומקצועיים ומעצבי פנים בכל ימי השבוע.

כל הקופונים

קופונים, הנחות ומבצעים

חפש קבלן שיפוצים מומלץ