ציון לקבלן: ציונים אמיתיים מלקוחות ודירוג השיפוצניקים לפי ציון

אתר שיפוצים פלוס

דירוג קבלני השיפוצים באתר לפי ציון

בסוף כל שיפוץ אנחנו מתקשרים ללקוח של השיפוצניק ומבקשים לשמוע על העבודה שנעשתה. הלקוח מספר במילים שלו על השיפוץ ועל הקבלן שבחר ואנחנו מתמללים את חוות הדעת מילה במילה ומציגים אותה באתר. מלבד חוות הדעת, אנו גם מבקשים מהלקוח לדרג את הקבלן מ-1 עד 10 בארבעה מדדים:

ממוצע הציונים במדדים נקרא "ציון הלקוח" - כלומר, הציון הכללי שהלקוח נתן לעבודת הקבלן.


דוגמה לציון של קבלן שיפוצים באתר

הציון שלכם קובע את מיקום הקבלן באתר

"קידום בתשלום" הוא מודל שכיח לפרסום באינטרנט ובו בעלי מקצוע שמשלמים יותר לאתר שמפרסם אותם זוכים להתקדם לראש הרשימה ולהופיע לפני בעלי מקצוע אחרים. אנחנו לא עובדים ככה.

הקבלנים המופיעים בראש הרשימה אצלנו הרוויחו את מקומם בזכות עבודה טובה ושירות טוב ללקוחותיהם אשר דירגו אותם בציונים גבוהים עקב כך. הציון של הקבלן קובע את מיקומו בדירוג קבלני השיפוצים באתר. קבלן עם ציון גבוה יופיע מעל קבלן עם ציון נמוך.

תהיתם איך ייתכן שגם לקבלנים בתחתית הרשימה יש ציון גבוה מאוד? על פי הסטנדרטים שלנו, קבלן שממוצע הציונים שלו יורד מתחת ל-9 לא נשאר באתר וזה באמת משאיר אותנו עם נבחרת של קבלני שיפוצים טובים ומומלצים.

 

חכמת ההמונים עוזרת לכם לשפץ

שיפוץ אחר שיפוץ, חוות דעת אחר חוות דעת אנחנו אוספים ציונים מלקוחות שונים ומגוונים שעשו עבודות שונות באזורים שונים עם אותו הקבלן. ממוצע ציוני הלקוחות שאספנו מהווה את הציון הכללי של הקבלן באתר.

עקרון חוכמת ההמונים אומר שבהינתן תנאים מסויימים, ה"דעה הממוצעת" של המון תהיה מדוייקת וחדה יותר מאשר זו של מומחה אחד. דוגמה מוכרת לכך היא מבחן משקל השור של החוקר גלטון בו קהל אקראי של כ-800 צופים בתחרות חוואים באנגליה נשאלו מהו משקלו של שור שהוצב על הבמה. משקל השור היה 542.9 ק"ג וממוצע הניחושים של הקהל היה 543.4 ק"ג - כלומר טעות של 0.5 ק"ג בלבד! ממוצע הניחושים היה המדוייק ביותר, אפילו בקרב מומחי הבקר שהשתתפו בתחרות.

ואיך זה מתקשר לשיפוצים? מגוון הדעות הגדול של הלקוחות השונים, חוסר התלות בינם ומנגנון הצבירה שלנו שאוסף את כלל הציונים לכדי ציון אחד - כל אלה מהווים את התנאים לכך שהתמונה שתקבלו על הקבלן תהיה מדוייקת מאוד. אם לקבלן יש ציון גבוה שהתקבל מהרבה לקוחות שונים, הסבירות שהוא בעל מקצוע טוב היא גבוהה. לכן חשוב לנו לאסוף כמה שיותר ציונים וחוות דעת על קבלני השיפוצים המפורסמים באתר.

למרות הציונים, התרכזו בחוות הדעת

בסופו של דבר לא בוחרים קבלן לשיפוץ בזכות ציון מספרי. אין תחליף לעיון בחוות הדעת המפורטות שיש על כל קבלן באתר ואנו אפילו ממליצים להתקשר ללקוחות שלו ולדבר איתם לפני שסוגרים.

אחרי שהתרשמתם משניים או שלושה קבלנים, התקשרו אליהם וקבעו פגישה. הכימיה והתקשורת עם הקבלן חשובה מאוד וכדאי לסגור עם קבלן שיפוצים שעושה עליכם רושם טוב ושהתקשורת איתו נעימה.

 

חפש קבלן שיפוצים מומלץ