זהר - מתמחה באיטום
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

זהר - קבלן איטום

ציון: 9.58 | 3 חוות דעת

ציון 9.58 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 3 לקוחות שעבדו עם זהר - קבלן איטום

אלבום פרוייקטים אחד

40 שנים בתחום קבלני איטום

ותק בשיפוצים פלוס: 2 שנים!

אודות

זהר - מתמחה באיטום.  א.א זהר זיפות ואיטום גגות, חברה ותיקה ואמינה עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה, דור שלישי ממשיך.  מתמחים בתחום איטום גגות, מבנים ומקלטים. נותנת מענה באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.  חברתנו מוסמכת ומתמחה בכל עבודות איטום הגגות, אנו חותרים למצוינות וחדשנות. החברה חרטה על דיגלה "אני מאמין" על פיו הינה דוגלת בביצוע מיומן ובלתי מתפשר, ברמת גימור מושלמת, איכות שירות מכוון לקוח, אמינות ואחריות לכל פרויקט.

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה

3 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של זהר - קבלן איטום

9.58
מבוסס על 3 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 2 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:9.33
אדיבות:9.33
תמורה למחיר:9.67

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

תיאור העבודה: עבודות איטום בגג - איטום בזפת

הוא עשה לי את זה במחיר טוב, ביצע בזמנים שהוא אמר לי, עליתי  לבדוק אחר כך את העבודה, עם חבר שמבין קצת בנושא, אמר שהוא עשה עבודה טובה, לא היו בעיות איתו. אני קבלן חשמל, אני יודע שאני שופט אנשים, אני יודע בדיוק מה אני אומר... קרא עוד

הוא עשה לי את זה במחיר טוב, ביצע בזמנים שהוא אמר לי, עליתי  לבדוק אחר כך את העבודה, עם חבר שמבין קצת בנושא, אמר שהוא עשה עבודה טובה, לא היו בעיות איתו.

אני קבלן חשמל, אני יודע שאני שופט אנשים, אני יודע בדיוק מה אני אומר, אני לקחתי אותו מספר טלפונים, הוא ביצע לי עבודה פרטית בבית, אני לא מכיר אותו חוץ מזה, זה היתה עבודה חד פעמית.

עבר חורף קשה מאוד ולא היו שום בעיות, מחיר הוגן, בדקתי, אבל שתיים האחרים שבדקתי, קבעתי איתם ולא הגיעו והמחירים היו פחות או יותר אותם מחירים.

אני ממליץ עליו, הייתי פונה אליו, בטוח.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.25 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 8  תמורה למחיר: 9

התקשרו אל גבי: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות איטום באולם אירועים - זיפות על הגג 300 מ"ר

הכול בסדר. עבודה, זמנים, שירות, היתה בעיה חזר תיקן, הכול בסדר גמור, יש לו צוות. בדקנו, המחיר שלו היה אטרקטיבי ואז לקחנו אותו לפי המחיר, לא הכרנו אותו לפני. הוא הבטיח כמה פעמים שהוא יבוא והוא לא בא, כל פעם הוא דחה את זה, אבל... קרא עוד

הכול בסדר. עבודה, זמנים, שירות, היתה בעיה חזר תיקן, הכול בסדר גמור, יש לו צוות.

בדקנו, המחיר שלו היה אטרקטיבי ואז לקחנו אותו לפי המחיר, לא הכרנו אותו לפני.

הוא הבטיח כמה פעמים שהוא יבוא והוא לא בא, כל פעם הוא דחה את זה, אבל בסופו של דבר הוא בא ועשה את העבודה, בסדר. זה גם לא היה תלוי בו, היה צריך שהגג יהיה יבש, מתי יש את הבעיות, כשיורד גשם, אז בסדר.

הוא אדיב והיה בסדר גמור, לא מסתכל על קטנות, עבר חורף מאז, היו תיקונים, תיקן.

המחיר טוב, הייתי ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 8  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל בן: הצג מספר

תיאור העבודה: איטום במבנה תעשייתי - זיפות על הגג

הכול היה בסדר, בזמנים היה מדוייק מאוד, מהיר מאוד. מאוד שיטתי, זאת אומרת יש הרבה מאוד בעלי מקצוע שמתחילים ופתאום הם נעלמים לך וחוזרים אחרי יומיים וממשיכים, עשיתי פה שיפוץ גדול והוא עשה לי את הגג, הוא בא, הביא את כל הצוות שלו... קרא עוד

הכול היה בסדר, בזמנים היה מדוייק מאוד, מהיר מאוד. מאוד שיטתי, זאת אומרת יש הרבה מאוד בעלי מקצוע שמתחילים ופתאום הם נעלמים לך וחוזרים אחרי יומיים וממשיכים, עשיתי פה שיפוץ גדול והוא עשה לי את הגג, הוא בא, הביא את כל הצוות שלו, צוות גדול, אני לא זוכר אפילו כמה, התנפל על הדבר הזה ותקתק את זה, לא הייתי צריך לטלפן אליו לשאול אותו איפה אתה, מתי אתה תגיע, לא תגיע, שום דבר, היה בסדר גמור.

לא היו פערים בין מה שהוא אמר, לבין מה שהוא עשה, אופייני לבעלי מקצוע, כל מה שהוא אמר זה בדיוק מה שבוצע, לא היו פערים בכלל, הוא היה בסדר גמור.

אני צרכן, אם הייתי מביא לפה גורם אחר היה אומר לי עבודה חרא, כן אבל כל אחד יודע לחלק ציונים על השני, כצרכן, לא כבעל מקצוע, כי אני לא מתעסק באיטום, זה בסדר גמור וזה עמד בכל, הוא עשה את העבודה, לא היתה שום בעיה שקשורה לעבודה שלו.

באמת הוא בעל מקצוע טוב. אני לא בא מהברנג'ה של הקבלנים ושל הדברים האלה, אני צרכן, צרכן שלא מבין גם לא בחשמל ולא באינסטלציה ולא באיטומים ותמיד יש מן חשש כזה אם אתה מתחבר לבן אדם הנכון, כי תמיד יש פערים בין מה שמדברים, לבין מה שקורה והוא מקרה מוצלח.

אני הגעתי אליו באופן אקראי, אני נכנסתי לאינטרנט ומשמה התחברתי אליו, זה לא כאילו שמישהו המליץ לי עליו או אני לא יודע, נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי מישהו, אז הגיעו לפה כמה אנשים, מגיעים הרבה מתווכים כאלה שהם מוכרים לך את העבודה ואז מוסרים את זה לקבלן ביצוע. הוא המבצע בעצמו, הוא לא מביא מישהו אחר וזה מה שחיפשתי.

עד שהבנתי את התרגיל הזה שיש הרבה מתווכים כאלה, שהם לא מבצעים את העבודה, שאחר כך מביאים מישהו, אז קודם כל הוא מבצע את העבודה וזה מה שרציתי, להתנהל מול מישהו שמבצע את העבודה ולא מול מתווך שאני לא אראה אותו מחר, או מחרתיים.

אני לא יכול להגיד שהוא נכח כל הזמן, כי לפעמים יש צורך לקנות חומר, אבל כל זמן העבודה והביצוע הוא נמצא כאן ולא במקום אחר. לדעתי גם זה לא אחד כזה שעובד במקביל בכמה מקומות אחרים ואז יש פחות כח אדם, לדעתי הוא מביא את כל הצוות שלו בבת אחת, מתנפל ומסיים ולא עובד במקביל בכמה מקומות.

לפעמים אתה קונה בזול ומשלם על זה ביוקר, לא תמיד המחיר הזול הוא המוצר שאתה יכול לבוא ולהגיד, וואלה זה המוצר הנכון, אבל בוודאי שיש תמורה.

אני ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

מרץ 2017
עבודות איטום שונות

טוען תמונה

תשובות מקצועיות של זהר - קבלן איטום לשאלות בפורומים

זהר - קבלן איטום ענה על 4 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

איטום גג דולף

שאלה בפורום איטום נשאלה ע"י אלה בתאריך 10/01/19:

, בעבר ניסיתי לאטום גג דולף בעזרת מגוון חומרים - מסטיגג וכל דומיו... לא ניתן לבצע איטום ביריעות היות והגג לא ישר, בעל מקצוע אמר לי שיווצרו בועות ביריעות. האם הידרוגג הוא...
התשובה של זהר - קבלן איטום:

ישנו חומר שניקרא אינופז צור עימי קשר ואתן לך הצעת מחיר לעבודה זו
 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

איטום גג איזכורית

שאלה בפורום איטום נשאלה ע"י רוברטו דוניו מאילת בתאריך 19/10/17:

יש לי נזילה בתוך הבית עם גג איזכורית. אני בדקתי ולא מצאתי מקום ספציפי לחדירת מים. אני יכול להשתמש בגומי גג על מנת לכסות כל החיבורים וברגים? יש אופציה לחומר אחר? תודה
התשובה של זהר - קבלן איטום:

לא חד משמעית, אך ורק יריעות ביטומניות
צור קשר עימי
 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

איטום גג

שאלה בפורום איטום נשאלה ע"י לירון מפ"ת בתאריך 02/07/17:

האם לאחר איטום חלק מהגג ביריעות, עדיין התקרה יכולה להתקלף ולהחמיר? אמרו לי שיכול להיות שהתקרה ספוגה במים וזה יוצא מהתקרה למרות האיטום. מדובר בדירת גג עם נקודה...
התשובה של זהר - קבלן איטום:

היי לירון בהמשך לשאלתך

אם זה תיקון נקודתי בלבד במקום ספציפי אז התיקון הוא כושל מסיבה פשוטה שאי אפשר לאטום גג על ידי תיקון נקודתי.
כאשר אוטמים נקודה אחת מתוך גג שלם הסיכוי שהתיקון יפתור את הבעיה הוא נמוך מאוד.
אני ממליץ לבצע איטום יסודי לכל שטח הגג ולאחר מכן לבצע בדיקת הצפה למשך 72 שעות לבדיקת תקינות העבודה.

מקווה שעזרתי, זהר 

 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

הלבנת גג עם יריעות

שאלה בפורום איטום נשאלה ע"י שלמה צווייג מירושלים בתאריך 03/07/17:

יש לנו גג של כ- 200 מ"ר שעליו יריעות שנעשו לפני שנים רבות. לאחרונה החלו דיירים שגרים מתחת לגג להתלונן על חום ולכן אנחנו רוצים להוריד את הטמפרטורה בקיץ החם. הציעו...
התשובה של זהר - קבלן איטום:

היי שלמה בהמשך לשאלתך
מתוך שלושת החומרים שציינת החומר הכי טוב והכי אפקטיבי הוא ה-maris 250 מסיבה פשוטה ששאר החומרים שציינת הם על בסיס מים וכאשר יהיו גומות מים בגג המים יספגו לחומר ואז הוא יתפרק , מה גם שה- maris 250 הוא חומר אליפטי שלא מצהיב כמו שאר החומרים. כמובן שיהיה בביצוע לפי הוראות יצרן שזה כולל ניקיון יסודי של הגג , שטיפת הגג בלחץ מים גבוהה ע"י גרניק, התזת פריימר יסוד לפי כמות נדרשת ולאחר מכן ביצוע החומר maris 250 במשקל של 2.00 עד 2.50 ק"ג למ"ר . יש לציין שבמפגש קיר רצפה (רולקה ) יש לבצע את החומר הנ"ל עם רשת מיוחדת בגובה של עד 20 ס"מ .

מקווה שעזרתי לך אם יש עוד משהו שאוכל לעזור אשמח .

זהר בובי מחברת א.א זהר זיפות ואיטום גגות

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התקשרו לזהר - קבלן איטום

צרו קשר להתייעצות עם נציג