יובל, מתמחה בעבודות חשמל

יובל

ציון: 9.92 | 3 חוות דעת

ציון 9.92 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 3 לקוחות שעבדו עם יובל

2 אלבומי פרוייקטים

18 שנים בתחום עבודות חשמל

אודות

יובל, הנדסאי חשמל מקצועי ואמין. נותן שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים. מתמחה בכל עבודות החשמל, וותיק בתחום. 

אזורי שירות: השפלה והסביבה

3 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של יובל

9.92
מבוסס על 3 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 3 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:9.67
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל מאור: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות חשמל - בחברה סולרית

הוא חשמלאי עם רישיון מאוד גדול, לכל מיני פרוייקטים שעשינו לקחנו אותו. אנחנו היינו צריכים מישהו שהוא מאוד אמין, ראש גדול, שיבוא, יכנס וייתן מענה ומעבר למענה,  מישהו שמחוייב ושיעשה את העבודה כמו שצריך, ברגע שאתה מתעסק... קרא עוד

הוא חשמלאי עם רישיון מאוד גדול, לכל מיני פרוייקטים שעשינו לקחנו אותו.

אנחנו היינו צריכים מישהו שהוא מאוד אמין, ראש גדול, שיבוא, יכנס וייתן מענה ומעבר למענה,  מישהו שמחוייב ושיעשה את העבודה כמו שצריך, ברגע שאתה מתעסק עם חשמל זה אחריות, מדובר פה גם בסיכון חיי אדם, אתה צריך מישהוא שהוא רציני, מקצועי וזה יובל.

הוא תמיד עושה לנו עבודות, לא מזמן היינו בפגישה משותפת, בנוגע למבנה תעשייתי, שצריך להכין שם איזה מערכת סולרית על אחת הגגות.

עמידה בזמנים זה מה שמיוחד אצלו, בדרך כלל אנשי מקצוע עצמאיים,  זה בסדר, אמר לך שתיים עשרה, אז זה בסדר שתבוא גם בשתיים וברגע שיש לקוח בקצה זה מאוד מאוד מכעיס, זאת אומרת אנשים יכולים לבוא, מחכים שחשמלאי יגיע, מי שעושה עבודות חשמל בבית או בעסק, הם מפנים זמן לזה, אם מישהו שהוא עובד עם טנדר  ורץ ממקום למקום, אז זה בסדר, שזה שתיים או שלוש, מבחינתי זה אותו דבר, אבל יש פה מישהו שהמתין שלוש שעות, אצל יובל זה לא קורה, הוא אומר לך שעה, זה שעה.

ברגע שזה עבודות חשמל שהם מורכבות, אין דבר כזה לסיים ביום אחד, יש עבודה שהיא נקרא לזה עבודה קצרה, אז הבן אדם בא, גומר, הוא לא משאיר חלק וחוזר, "אני אבוא מחר, תשאיר פה, תעשה" הוא מסיים את העבודה, אבל לפעמים יש פרוייקטים שאנחנו קוראים לו שהם מורכבים וזה מצריך עבודה של ארבעה, חמישה ימים, זה תלוי במורכבות של העניין, אם צריך מישהו שיגיע לשם, אדם אחד, אז הוא מגיע ואם צריך עוד מישהו, יכול להיות שהוא יביא עוד מישהו לעבוד איתו.

יובל באמת מצויין ואני לא מחפש למכור אותו, הוא בחור באמת מצויין, אם אני עובד איתו ואני בעסק שלי רוצה את הכי טוב שיש ,אז אני אומר יובל בחור מקצועי מאוד והוא גם אדיב, זה גם  חשוב, בסופו של דבר אתה נכנס לחלק מהפרוייקטים לבתים פרטיים של אנשים, אז אתה חייב פה מישהו שיהיה אדיב, נחמד, מקצועי ואמין.

בוודאי שיש תמורה, יש לי שותף שכל יום בודק, אתה חייב להתייעל כל הזמן ולראות, בדרך כלל כאשר אתה מוצא מחיר שהוא יותר יקר משמעותית, אז זה גם משפיע על איכות החומר גלם ומבחינתי זה מה שאני מציע ללקוחות שלי, אני אף פעם לא מתפשר על האיכות של החומר גלם המקצועיות של העבודה, זה לא יכול לקרות, כי חומר גלם פחות טוב, זאת אומר שאתה צריך ללכת לאותו לקוח עוד שנה אחרי ולתקן ליקויים שנוצרו, עקב החומר גלם הלא טוב, אני לא עושה את זה, אני משתדל תמיד את הכי טוב שיש, טוב ללקוח, טוב לי, גם במיוחד שיש את יובל שהוא איש שעושה עבודה בצורה מקצועית.

בוודאי שאני ממליץ.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אלי: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות חשמל - עבודות חשמל שונות כגון מערכות משולבות ותשתיות חשמל

 אנחנו חברה שמתעסקת בחדרי קירור, שיפוצים ועוד. יובל עושה לנו את כל העבדות חשמל, צבע ושפכטלים וכל הדברים האלה, אם צריך לקונטינרים למוסדות שאנחנו לפעמים גם מתחזקים וסך הכול אנחנו מאוד מרוצים ממנו, הוא עבד איתנו בעבר... קרא עוד

 אנחנו חברה שמתעסקת בחדרי קירור, שיפוצים ועוד. יובל עושה לנו את כל העבדות חשמל, צבע ושפכטלים וכל הדברים האלה, אם צריך לקונטינרים למוסדות שאנחנו לפעמים גם מתחזקים וסך הכול אנחנו מאוד מרוצים ממנו, הוא עבד איתנו בעבר ועכשיו חזר לעבוד איתנו עוד הפעם לפני 4 חודשים משהו כזה, אנחנו עובדים בכל הארץ, ממטולה עד אילת, כרגע אנחנו עובדים בתל אביב והוא נמצא איתי שם כרגע, בפרוייקט ברידינג, הוא עושה לי שם את כל המענה של התשתיות חשמל, אני אגיד משהו אפילו  מעבר לזה, עובדי חברת חשמל אמרו לי עליו דברים שהם השתגעו על עצמם, הם אמרו לי "אלי תשמור את הבן אדם הזה, על שתי כפוות ידיים תחזיק איתו" הוא בעל מקצוע בחסד עליון, באמת.

אני מאוד ממליץ עליו ואני מבסוט מהעבודה שלו ומתי שאני מבקש ממנו לבוא, הוא מגיע ומבחינת לוחות זמנים, הכול, הוא מתקתק לי, אתמול למשל עבדנו לילה והוא יצא בארבע לפנות בוקר מהבית, בשביל לבוא לסיים לי איזה מערכת פיקוד בגנרטור שעובדי חברת חשמל היו צריכים להגיע בשבע וחצי ולהיות איתו, אז הוא יצא מוקדם, תראו באיזה שעה הבן אדם יצא בשביל להתחיל את כל ההכנות ושיהיה מוכן עד שיגיעו עובדי חברת חשמל לעשות איתו ביחד את כל הבדיקה של המערכת פיקוד, אז זה מראה על הבן אדם שהוא מאוד רציני, לי בכל אופן ,מי יוצא בארבע וחצי בבוקר בשביל איזה קליינט או לא יודע מה, הוא יכל להגיד תדחה אותם לעשר, אחת עשר, שאני יגיע בשבע בבוקר ייקח לי שעתיים, שלוש, עד שאני יהיה מוכן והוא ידע שהם באים בשבע וחצי, אז הוא לא רצה לעכב אותם, כי זה סוג של פגישה גם עם עובדי חברת החשמל, כי יש להם את הלו"ז שלהם, בגלל כל התקלות שיש להם  אז הוא יצא בשעה כזאתי מאשדוד להגיע אליי לתל אביב, בשביל שלא יהיה פאדיחה.

כל אחד יכול להיות להתעכב בפקקים, להתעכב באיזה עבודה שלא סיים אותה, דברים הגיוניים ולגיטימים שיכולים לקרות לכל אחד, הוא רוצה להגיע בזמן אבל הוא נתקע באיזה תקלה שהוא לא סיים אותה, הוא יעזוב את הבן אדם בשביל להגיע לבן אדם אחר בזמן, זה לא הגיוני, אני בכל אופון איך שאני עובד,  אנחנו גם  נותנים מענה לכל הפרוייקטים שאנחנו עובדים איתם ואם יוצא לי שאני מתעכב במקום אחר, כי לא סייימתי, אז אני מודיע לבן אדם, אבל לפחות הוא מודיע, זה מה שחשוב הוא אומר "אלי אני לא מגיע בשתיים, אני מתעכב, אני מגיע בשלוש" סבבה וזה הכי חשוב, שאתה לא יושב ומחכה ואתה לא יודע מתי הוא יגיע, הוא מודיע אם הוא מאחר במקרה כזה שהוא נדיר.

תמיד הוא עונה לי לטלפונים גם אם הוא לא עונה לי נגיד שהוא נמצא על איזה סולם או משהו לא יודע  מה עושה שפכטל עושה צבע ברגע שהוא יורד הוא חוזר אליי ממש כמה רגעים אחרי.

אנחנו מבסוטים מאוד מהעבודה שלו, הוא לא עוזב את המקום עד שהכול פיקס,מבחינת ינקיון, מבחינת הכול, זה הכי חשוב, הוא בא, עושה את העבודה שלו, אם זה צבע, אם זה שפכטל, הוא מנקה אחריו בסוף העבודה, נותן לך מוצר מוגמר, מה שנקרה.

יש תמורה בהחלט, המחירים שלו לא בשמיים, אנחנו חברה מאוד גדולה ואנחנו לוקחים הצעות מחירים ממלא מלא קבלנים, אנחנו הולכים תמיד על הטוב ועל הזול ואם אנחנו תופסים אותו שיהיה צמוד אלינו, אז בשבילו זה אומר הרבה, גם במחירים טובים וגם מבחינת איכות העבודה שלו, אנחנו מאוד מבסוטים. 

אחד הפרוייקטים המורכבים שלנו עכשיו הם ברידינג, זה פרויקט שם מאוד גדול, אנחנו מפרקים שם את התחנה הישנה, זה אחד הפרוייקטים הגדולים שלנו, של החברה גם, למרות שאנחנו עושים פרוייקטים מאוד גדולים, לתנובה, לשטראוס, לכל המוסדות הגדולים האלה ומה שהוא נותן לי שם, זה מעבר למה שציפיתי שאני אקבל ממנו, מבחינת הרמת מקצועיות שלו, במיוחד מה שאנחנו מתעסקים שם זה תחום החשמל.

הוא נותן לנו מענה לכל המקומות האלה שאנחנו צריכים אותו, בהחלט ממליץ עליו בלב שלם.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל רזיאל: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות גבס וחשמל במשרדים - עבודות גבס, חשמל, תקשורת

אני  הייתי המנהל פרוייקטים שם, ברוך השם עמידה בזמנים טובה, אפילו הקדמנו ביומיים, הוא אמין, אני מזה מרוצה מהשרות שלו, אני ממש אהבתי אותו, אני עבדתי עם הרבה קבלנים והוא היה ממש עשר, אנושיות אצלו זה מעל הכול. איכות... קרא עוד

אני  הייתי המנהל פרוייקטים שם, ברוך השם עמידה בזמנים טובה, אפילו הקדמנו ביומיים, הוא אמין, אני מזה מרוצה מהשרות שלו, אני ממש אהבתי אותו, אני עבדתי עם הרבה קבלנים והוא היה ממש עשר, אנושיות אצלו זה מעל הכול.

איכות העבודה טובה מאוד, רמת גימור בין הטובות שראיתי, באמת, הוא השאיר את האתר נקי, מבחינתי הדבר הכי חשוב שהאתר יהיה מאורגן ומסודר בכל סוף יום ובמהלך היום, שלא יהיו לנו נפגעים באתר, באמת אין מילים, הוא קבלן שיפוצים ברמה גבוהה ואני גם המלצתי עליו לבת אחותי.

אנושיות, אדיבות, אכפתיות ללקוח, מתי שהייתי צריך היה זמין, היה לנו תקלה שם באמצע הלילה, בא וסידר, יש לו משהו שאני שמאוד אהבתי, הוא לא יעשה משהו לפני שהוא בודק אותו 4 פעמים, שיהיה טוב, הוא לא מתפשר, הוא נותן את הטוב ביותר.

יש מעט מאוד קבלנים שאני מפרגן להם ככה והוא אחד מהם.

אני מרגיש שקיבלתי תמורה יותר ממה ששילמתי. 

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

יוני 2017
עבודת חשמל באתר בניהאשדוד

לוח חשמל זמני לאתר בניה 200A

טוען תמונה
יוני 2017
עבודת חשמל בתחנת ייצור חברת חשמל רידיניגתל אביב

ארון חשמל 200 אמפר, מערכת משולבת עם מערכת החלפה לגנרטור

טוען תמונה

תשובות מקצועיות של יובל לשאלות בפורומים

יובל ענה על 3 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

החלפת נתיך חרסינה ישן

שאלה בפורום עבודות חשמל נשאלה ע"י שי מתל אביב בתאריך 11/09/17:

שלום למומחים, לאור בחדר המדרגות של הבית המשותף שלנו יש נתיך חרסינה (לפחות ככה אני חושב שקוראים לזה, בכל מקרה מדובר בנתיך מהסוג הישן מאוד). בגלל שזה גם ישן וגם קצת...
התשובה של יובל:

ישנה אפשרות להחליף לנתיכים מהסוג החדש
כמו הנתיכים שישנם בלוחות חשמל ביתיים
(מאז"ים)

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

הארקה

שאלה בפורום עבודות חשמל נשאלה ע"י משה מחיפה בתאריך 12/09/17:

היי הזמנתי חשמלאי מוסמך לבדיקה כללית בבית. נאמר לי שבשעון המים למטה אין הארקה, אך הלוח תקין וטוב והפחת משמש כהגנה בלעדית. האם תקין מה שנאמר לי או שצריך לעשות גם...
התשובה של יובל:

ממסר הפחת לא יגן עלייך אם הארקה מנותקת
זה ממש סכנת חיים

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התקנת מונה נפרד ליחידת דיור

שאלה בפורום עבודות חשמל נשאלה ע"י אגם מחדרה בתאריך 24/08/17:

היי, רציתי לדעת האם אפשר ליצור מונה נפרד בלוח המחשמל לחדר אחד של הבית מבלי לערב את העיריה? כלומר חדר אחר מהבית נהפך ליחידת דיור נפרדת ואני רוצה לדעת מה כמות...
התשובה של יובל:

ישנה אפשרות לחבר מונה מקומי בלי התערבות חיצונית
על מנת לדעת מה היא צריכת החשמל בחלק מסויים מהבית

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התקשרו ליובל

יובל מתפנה לעבודה בעוד יותר מחודשיים. המספר מפנה אל האתר.