תמיר, קבלן שיפוצים ותיק במרכז ובשפלה
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
תמיר שיפוץ בניה ועיצוב שיפוצניק הדנימן תיקונים אזור מרכז שפלה

תמיר שהרבני

קבלן שיפוצים
ציון: 9.60 | 21 חוות דעת

ציון 9.60 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 21 לקוחות שעבדו עם תמיר שהרבני

3 אלבומי פרוייקטים

18 שנים בתחום קבלני שיפוצים

אודות

תמיר, קבלן שיפוצים ותיק במרכז ובשפלה. מבצע את כל סוגי השיפוצים - שיפוצים כלליים לדירות ומשרדים, חנויות ועוד. כל עבודות התשתית - חשמל, איטום, אינסטלציה ועבודות הגמר - ריצוף, צבע, טיח, שפכטל, גבס ועוד.

אזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה

תחומים

21 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של תמיר שהרבני

9.60
מבוסס על 21 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 7 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.60
עמידה בזמנים:9.70
אדיבות:9.80
תמורה למחיר:9.30

85% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

תיאור העבודה: שיפוץ כללי - אינסטלציה, חשמל, צבע, ריצוף

סה"כ היה בסדר, הוא אדיב ונחמד. מבחינת זמנים בסופו של דבר העבודה לקחה יותר זמן ממה שהוארך, לא הכל היה בגלל עיכובים שלו, אבל גם אחרי שהסתיימה העבודה הוא צריך לבוא לתקן כמה דברים ולקח לנו זמן לקבוע ולתאם. מבחינת העבודה... קרא עוד

סה"כ היה בסדר, הוא אדיב ונחמד.
מבחינת זמנים בסופו של דבר העבודה לקחה יותר זמן ממה שהוארך, לא הכל היה בגלל עיכובים שלו, אבל גם אחרי שהסתיימה העבודה הוא צריך לבוא לתקן כמה דברים ולקח לנו זמן לקבוע ולתאם.
מבחינת העבודה היא באיכות טובה והמחיר סה"כ היה הוגן והוא לא התקטנן על דברים, גם דברים קטנים שלא היו מסוכמים הוא עשה והוא היה ממש בסדר.
לא עובד על אוטומט וזה משהו שמאוד חשוב, גם שהוא ניתקל בטעויות של האדריכלית  לצורך הדוגמא הוא שם לב לזה, זאת אומרת הוא מגדיל ראש.

הסתר

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: שיפוץ כללי לדירה ישנה - חלוקת חדרים, העברת מטבח, אינסטלציה, חשמל, מקלחת ושירותים, אלומיניום, ריצוף.

הוא היה אחראי על הכול מהרגע שהוא נכנס, הוא עמד בזמנים והוא ענה לכל שיחת טלפון וכל בעיה שמתעוררת הוא מטפל והוא לוקח אחריות מ-א' עד-ת', את רגועה מהעבודה שנעשית, זה תהליך שהוא לא כל כך קל והוא פשוט עזר לי, הוא בנה לי בית... קרא עוד

הוא היה אחראי על הכול מהרגע שהוא נכנס, הוא עמד בזמנים והוא ענה לכל שיחת טלפון וכל בעיה שמתעוררת הוא מטפל והוא לוקח אחריות מ-א' עד-ת', את רגועה מהעבודה שנעשית, זה תהליך שהוא לא כל כך קל והוא פשוט עזר לי, הוא בנה לי בית האיש הזה ויש לו מקום אצלי בלב, מה שהוא עשה בשבילי זה מדהים.

 היתה איזשהי בעיה עם הריצוף שהזמנתי שמסתבר שחסר חלק מהכמות, אז ישר אחרי שהתקשרו אליי מהריצוף הוא לקח את האחריות על עצמו וביום שישי על הזמן שלו הפרטי הלך וסידר לי את הריצוף, היה צריך להוריד בחזרה את הריצוף ולשים ריצוף חדש, כי זה היה יבוא מספרד וזה היה סרט והוא נשא בכל האחריות של כל הדבר הזה והוא לא עירב אותי בזה, באמת מדהים!

היו הרבה פישולים קטנים בקטע של פינישים, אבל כל כך הבלגתי על זה ולא חיפשתי אותו שאמרתי שכל מה שהוא עשה לאורך כל התהליך והוא ידע שאין לי בית בזמן הזה והוא באמת תקתק הכול בצורה המהירה ביותר, באמת אין מילים, רק לשבח את הבן אדם הזה, כי גם אם יש בעיה אז הוא תמיד זמין ותמיד עונה בסבלנות ותמיד מרגיע, הוא בא ומתקן, לוקח אחריות- אין דברים כאלה ואנחנו  כבר למודות ניסיון ועבדנו עם בעלי מקצוע בחיים שלנו, בן אדם שמגיע ולוקח אחריות וחוזר ומסתכל על הבעיה, אז באמת ראוי לציון לשבח.

בדקתי עוד קבלנים, גם שנה לפני הכנסתי מישהו אחר אליי הביתה שהוא היה בסדר, אבל בכלל, בכלל אין מה להשוות, היה בסדר, אבל לא מישהו שהייתי מממשיכה איתו.

בן אדם שעונה לך על כל מיני שאלות שאת מהססת לפני שיפוץ ונותן לא את התחושה המרגיעה ומגיע אליך הביתה, מסתכל ונותן לך פרספקטיבה אחרת ומראה אכפתיות, מראה את הערך המוסף שאין לאחרים, יש כאלה שבאים, מסתכלים, נותנים לך הצעת מחיר והולכים, אצלו יש ערך מוסף של אנושיות, של שירותיות, של אני פה בשבילך, משהו שהוא לא מובן מאליו ואת לא מקבלת אותו מאנשים אחרים.

הוא ממש מומלץ בחום, כל מי שאני שומעת שרוצה לעשות שיפוץ אני ממליצה עליו, בדרך כלל לא ממליצים על בעלי מקצוע, אבל הוא כן בן אדם שבאמת אפשר להמליץ עליו בחום ואני כבר המלצתי עליו לאחרים שלקחו אותו וגם בירכו אותו ממש ואמרו שהיה מדהים, נהג איתם באותה צורה.

מי שיקח אותו יהיה מאושר מאוד.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: שיפוץ כללי לדירה. - ריצוף, גבס, מקלחות ושירותים, תשתיות חדשות

הוא עומד בזמנים, העבודה מבוצעת בצורה טובה, יחסיי אנוש טובים, לא מערים קשיים והוא זורם עם הלקוח ומה שהלקוח רוצה הוא עושה, הוא לא אומר: "זה אי אפשר, זה יעלה לך יותר וזה יעלה לך פחות" ואם היו דברים שאמרתי והם לא היו... קרא עוד

הוא עומד בזמנים, העבודה מבוצעת בצורה טובה, יחסיי אנוש טובים, לא מערים קשיים והוא זורם עם הלקוח ומה שהלקוח רוצה הוא עושה, הוא לא אומר: "זה אי אפשר, זה יעלה לך יותר וזה יעלה לך פחות" ואם היו דברים שאמרתי והם לא היו הגיוניים, אז הוא נתן את חוות דעתו המקצועית, אבל שורה התחתונה הוא עושה מה שהלקוח רוצה, היו דברים שקיבלתי והיו דברים שלא.

לא היתה בעיה של כספים- ממש וגם עד עכשיו, הנה לפני שבועיים הוא בא אליי לעשות איזה תיקון קטן, הוא נותן אחריות לעבודה שלו עד הסוף ממש, שזה דבר נדיר בקטע הזה, כי אחרי שמקבלים את הכסף הם נעלמים לך, אז הוא ממש לא, אם יש איזשהי בעיה הוא מגיע בעדיפות ראשונה, הודעתי לו על הבעיה ואחרי שלושה-ימים הוא כבר היה אצלי.

בדקתי עוד, הוא לא היה הכי זול, אבל הוא שידר לי אמינות, בעולם הזה של השיפוצים הרבה נתקעים באמצע העבודה עם הקבלן ובעיות של "סיכמנו ולא סיכמנו", בעיות תשלומים ודברים כאלה, אז הוא שידר לי אמינות ומהבחינה הזאת הוא סיפק  את הסחורה.

אני מרגיש ששילמתי יקר יותר- נכון, אבל קיבלתי תמורה ממש מלאה ואני מרוצה מאוד.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט - אינסטלציה, חשמל, אמבטיה ושירותים, צבע טיח ושפכטל, ריצוף, קרמיקה.

אני יכול להגיד שהוא בן אדם שיודע את העבודה, מקצועי, הוא לא זול- אבל יודע את העבודה. עשיתי סקר שוק וקיבלתי המלצה עליו, הוא היה באמצע מבחינת ההצעת מחיר, אבל בסופו של דבר המחיר יצא יותר יקר, כי היו תוספות תוך כדיי השיפוץ... קרא עוד

אני יכול להגיד שהוא בן אדם שיודע את העבודה, מקצועי, הוא לא זול- אבל יודע את העבודה.

עשיתי סקר שוק וקיבלתי המלצה עליו, הוא היה באמצע מבחינת ההצעת מחיר, אבל בסופו של דבר המחיר יצא יותר יקר, כי היו תוספות תוך כדיי השיפוץ, במיקום של הצנרת היתה איזשהי בעיה ואז בשביל לפתור את הבעיה הוא לקח קצת בעיניי הרבה יותר ממה שהוא היה אמור לקחת בשביל לפתור את הבעיה.

הייתי ממליץ עליו, אבל הייתי אומר שהוא לא זול, אבל יודע את העבודה, בעולם שלנו אם רוצים איכות, אז צריך לשלם, זה מה שלמדתי ולכן אני מעדיף לפעמים לשלם קצת יותר, אבל לקבל איכות מאשר אחרי זה לשלם פי-5 בשביל לתקן את הנזק שנגרם ע"י מישהו זול.

הוא סבבה, הוא בן אדם טוב והוא מקצוען,  אבל הוא לא זול.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 8.25 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 8  תמורה למחיר: 7

תיאור העבודה: שיפוץ דירה קומפלט - שיפוץ חדר אמבטיה, ריצוף, עבודות חשמל, אינסטלציה, גבס, צבע, תאורה ועוד

בחור טוב עושה עבודה טובה יאמר לזכותו. משקיע בעבודה. מה שביקשתי הוא עשה באמינות ביעילות ובמהירות. המחיר שקבענו מראש זה מה ששילמתי לו, לא ניסה לדחוף עוד דברים. יש כאלה שהם רציניים יש כאלה הם חרטא ברטה הוא באמת היחידי... קרא עוד

בחור טוב עושה עבודה טובה יאמר לזכותו. משקיע בעבודה. מה שביקשתי הוא עשה באמינות ביעילות ובמהירות.

המחיר שקבענו מראש זה מה ששילמתי לו, לא ניסה לדחוף עוד דברים.
יש כאלה שהם רציניים יש כאלה הם חרטא ברטה הוא באמת היחידי מאלה שבדקתי שתשתע שיחק אותה.
אני כ"כ מבסוט מהעבודה שהוא עשה שאני מוכן שיבואו לראות את העבודה.

היו תוספות קטנות שהוא עשה על חשבונו אפילו לא ביקש על זה כסף.
מבחינת זמנים הוא גמר את העבודה עוד לפני הזמן שקבענו, הוא גם מצחיק, חמוד כזה ממש כיף לעבוד אתו.

מה שהכי אהבתי אצלו שהוא עושה את העבודה בידיים שלו, לא משאיר פועלים שיעבדו והולך.
שורה סופית שילמתי לו מכל הלב.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 5 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 21

תמונות של פרוייקטים

יוני 2018
שיפוץ חדר אמבטיה

החלפת אינסטלציה, ריצוף, החלפת כלים סניטריים ועוד

טוען תמונה
אוקטובר 2017
שיפוץ מטבח

ריצוף, צבע, אינסטלציה, עבודות חשמל, גבס ועוד

טוען תמונה
יולי 2017
שיפוץ כללי בדירה

שיפוץ חדרי אמבטיה, שיפוץ המטבח, החלפת אינסטלציה בכל הבית, ריצוף, עבהודות גבס, צבע, חשמל ועוד

טוען תמונה

התקשרו לתמיר שהרבני

תמיר שהרבני מתפנה לעבודה בעוד יותר מחודשיים. המספר מפנה אל האתר.

צרו קשר להתייעצות עם נציג