גואל, קבלן בניה בעל רשיון עבודה בגובה.
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
גואל דוד, פיתוחי חותם,נחל איילון 16 צור יצחק, , השבחת בניה, תוספת בניה, בניה על הגג, בניה קלה, בניה רגילה

פיתוחי חותם

ציון: 9.50 | 6 חוות דעת

ציון 9.50 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 6 לקוחות שעבדו עם פיתוחי חותם

3 אלבומי פרוייקטים

17 שנים בתחום בניה קלה

ותק בשיפוצים פלוס: 2 שנים!

אודות

גואל, קבלן בניה בעל רשיון עבודה בגובה. גואל, קבלן בניה בעל רשיון עבודה בגובה. בחברתנו מתמחים בהשבחת נכסים- תוספות בניה לצדדים ועל הגג, בניה בחלל הגג בבתים עם גג רעפים, בבניה רגילה ובניה קלה. מבצעים פרויקטים מהיסוד ועד הגמר, כולל תשתיות חשמל אינסטלציה, אלומניום, דלתות וכו'  חשוב לנו שתצאו מרוצים ולכן אנו שמים דגש על רמת שירות מהגבוהה בענף, עבודה מקצועית, יסודית ונקיה, ועמידה בלוח זמנים של הלקוח. בצוות שלנו תוכלו לקבל מענה הוליסטי הכולל קבלני ביצוע, מהנדס ואדריכלית של החברה ומענה אדמינסטרטיבי במשרד ע"

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה

6 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של פיתוחי חותם

9.50
מבוסס על 6 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 5 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.50
עמידה בזמנים:9.17
אדיבות:9.67
תמורה למחיר:9.67

83% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל עמוס: הצג מספר

תיאור העבודה: גגות - תיקון גג רעפים

בהתחלה היה קשה לתפוס אותם קבענו פעמים שלוש והם לא הגיעו, כנראה היה להם עומס יש גשמים עכשיו אבל צריכים להודיע. אבל כשהם הגיעו תקתקו את העבודה הגיעו עם כל הציוד, עם כל האמצעים משאיות מכולות עבדו חבל על הזמן, אין דברים כאלה... קרא עוד

בהתחלה היה קשה לתפוס אותם קבענו פעמים שלוש והם לא הגיעו, כנראה היה להם עומס יש גשמים עכשיו אבל צריכים להודיע.

אבל כשהם הגיעו תקתקו את העבודה הגיעו עם כל הציוד, עם כל האמצעים משאיות מכולות עבדו חבל על הזמן, אין דברים כאלה נדיר לראות קצב כזה של עבודה איכות הכל פיקס ממש צבא שלם.

ביצעו את העבודה בזריזות ובמקצועיות התוצאה הסופית יצאה כמו שצריך בדקתי קצת מחירים פחות או יותר המחיר היה בסדר.

כל הכבוד להם, מומלץ!

הסתר

ציון כללי: 9.25 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 7  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל רונן: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודה בגג - חיזוק קורות וסידור רעפים

הוא היה בסדר סה"כ, לא היה מושלם אבל עשה את העבודה, מה שהוא הבטיח שהוא יעשה הוא עשה.  מבחינת הכל הוא היה בסדר, הוא בא בזמן שאמר, כל מה שהערתי לו לקח לתשומת ליבו ועשה מה שצריך, כל שאלה שהייתה לי הסביר מה הם עושים, ולא... קרא עוד

הוא היה בסדר סה"כ, לא היה מושלם אבל עשה את העבודה, מה שהוא הבטיח שהוא יעשה הוא עשה. 

מבחינת הכל הוא היה בסדר, הוא בא בזמן שאמר, כל מה שהערתי לו לקח לתשומת ליבו ועשה מה שצריך, כל שאלה שהייתה לי הסביר מה הם עושים, ולא התחמק מלתת תשובות.

הגיע עם עוד עובדים ונשאר איתם כל היום בדק שעשו את העבודה כמו שצריך.

לא עשיתי סקר של מחירים לפני, ההרגשה שלי שהוא קצת יקר לעבודה שהוא עשה.

באמת בסה"כ היה בסדר, פשוט לא הרגשתי שזה משהו מעל ומעבר, היה בסדר.

הסתר

ציון כללי: 8 איכות העבודה: 8  עמידה בזמנים: 8  אדיבות: 8  תמורה למחיר: 8

התקשרו אל לאה: הצג מספר

תיאור העבודה: בנית דופלקס מא' ועד ת' - יציקות ביטון, תשתיות חשמל, אינסטלציה ועוד עד מפתח.

אני נמצאת כרגע בתהליכי בניה, יש לנו פרוייקט רציני, כרגע אנו בשלב האמצע, טרם סיימנו, אבל עד כה אנחנו ממש מרוצים. לגבי גואל, הוא קודם כל "בן אדם", נח לנו לעבוד איתו, הוא יוצא דופן מכל בעלי המיקצוע שהכרתי עד היום, שיפצתי... קרא עוד

אני נמצאת כרגע בתהליכי בניה, יש לנו פרוייקט רציני, כרגע אנו בשלב האמצע, טרם סיימנו, אבל עד כה אנחנו ממש מרוצים.

לגבי גואל, הוא קודם כל "בן אדם", נח לנו לעבוד איתו, הוא יוצא דופן מכל בעלי המיקצוע שהכרתי עד היום, שיפצתי בתים כמה פעמים בחיים שלי, ותמיד הייתי יוצאת מאוכזבת בסופו של דבר. הגענו עם חשש לעבודה מולו, אבל הוא כל פעם נתן לנו הרגשה שאין לנו מה לפחד, באיזה שלב ראינו שבאמת כדאי לנו לנסות, וראינו שהאדם הזה יוצא דופן ממש. אני לא יודעת איך להגדיר את זה, אנחנו מרגשים איתו ממש כמו משפחה.

הוא עוזר לנו, הוא סבלני נעים הליכות משכין שלום בין כל מי שסביבו, יש בו כל כך הרבה דברים טובים שעד היום לא ניתקלתי. הוא מיקצוען, ויש לו בעלי מיקצוע טובים הוא לא עושה חשבון לכסף, "זה יעלה לי ככה, זה יעלה לי ככה",

צריך עשרים פועלים, הוא יביא, צריך הרבה מכולות הוא יביא, עד היום אני ממש מרוצה מקווה שימשיך כך, הוא עושה את העבודה בצורה מושלמת ,גם האנשים מסביב השכנים ממש התאהבו בו, יש לנו שכנים שקצת מערימים עליו קשיים, ואפילו הם התאהבו בו, הם אומרים לנו: "מצאתם בן אדם מיוחד". הלוואי ויצליח.

בעמידה בזמנים הוא באמת עשר,הוא מתקדם מהר, הוא רוצה להמשיך אבל אנחנו עוצרים אותו, כי יש לנו אנשים שמפקחים על העבודה, זה ממש חשוב לנו שכל דבר יבדק, שלא נגיע לאי הבנות.הוא ממש לא מתנגד ומקבל את  זה באהבה.

גם מבחינת הכסף אנו מסתדרים יפה, הוא לא לוחץ עלינו, הוא מתמקד בעבודה. הוא תמיד זמין לנו, מפרגן, אדיבות ברמה גבוהה, כל מה שביקשו השכנים ביצע עבורם, אפילו שזה מכספו. מה שביצע עד כה היתה בצורה הטובה ביותר,  בהמשך אוכל גם לתת חוו"ד על הגמר. הוא באמת עשר אין לי טענות עליו בכלל. מבחינת תמורה למחיר אוכל לומר בסוף, אבל עד כה הכל בסדר. 

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל מרקוס: הצג מספר

תיאור העבודה: תיקון רעפים בגג ואיטום

הוא נתן שירות מהיר, מדוייק. הכל הלך חלק. היה בסדר גמור. אין לי תלונות. הגיע בזמן. סיים את הזמן במועד שסיכמנו כבר בשיחה הראשונה.  השירות שלו היה מעולה המהתחלה ועד הסוף. החל מהשיחה הראשונה, עד למחיר ולעבודה עצמה. הכל... קרא עוד

הוא נתן שירות מהיר, מדוייק. הכל הלך חלק. היה בסדר גמור. אין לי תלונות.

הגיע בזמן. סיים את הזמן במועד שסיכמנו כבר בשיחה הראשונה. 

השירות שלו היה מעולה המהתחלה ועד הסוף. החל מהשיחה הראשונה, עד למחיר ולעבודה עצמה. הכל היה בול.

אני מרוצה, הכל נחמד מאוד. יש לי את המספר שלו, אם אצטרך עבודה נוספת אני אפנה אליו. ממליץ עליו גם לאחרים. 

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל שירלי: הצג מספר

תיאור העבודה: בניה בחלל הגג ושיפוץ בחלל התחתון - בעלית הגג-בנית יחידת דיור מבניה קלה כולל הקמת תשתיות-עד רמת הגמר ושיפוץ קליל של הקומה התחתונה.

הדבר הכי חשוב שמרגישים שיש אבא ואמא לפרוייקט, גם אם בוצעה עבודה שלא לשביעות רצוני, אז תמיד היתה זמינות ונכונות לבוא ותקן, הקשבה מלאה, כל בעיה שיש הוא הכתובת, הוא נותן אחריות מלאה, הוא לא נעלם, עשיתי כמה שיפוצים בחיים שלי וזה... קרא עוד

הדבר הכי חשוב שמרגישים שיש אבא ואמא לפרוייקט, גם אם בוצעה עבודה שלא לשביעות רצוני, אז תמיד היתה זמינות ונכונות לבוא ותקן, הקשבה מלאה, כל בעיה שיש הוא הכתובת, הוא נותן אחריות מלאה, הוא לא נעלם, עשיתי כמה שיפוצים בחיים שלי וזה לא היה ככה. הוא קשוב, למרות שהוא מאוד עסוק, תמיד יש ל את הזמן לדבר ולהרגיע. יודע לעבוד יפה גם מול שכנים שעושים בעיות או לא משתפים פעולה וכד'.

העבודה באיכות הכי גבוהה, וכמו שאמרתי אם משהו לא נראה לי, הוא בולע את הצפרדע, הוא הורס ובונה מחדש מה שצריך. לא מחפף ומשכנע אותך שצריך להיות ככה. הוא ממש בעל מיקצוע נדיר, לא הכרתי אותו קודם,אבל אני אמרתי לו שאני חושבת שזכיתי. הוא בן אדם ובעל מיקצוע טוב. מבין בהמון דברים שזה לא פחות חשוב, אפשר להתיעץ איתו, עשה המון פרוייקטים שגם זה נורא חשוב. יש בעלי מיקצוע אדיבים אבל אין לו נסיון אז אתה ניתקע.

גם שקרו בלת"מים בתהליך תמיד היה לו פתרון מיקצועי, לא היה מעגל פינות. הוא מרים צוות מאוד גדול ומיקצועי, לוקח את הכל בצורה מיקצועית ורצינית, לא חובבנית. מתוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, מגיע לו להצליח.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 1 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 6

תמונות של פרוייקטים

ינואר 2018
תוספת בניה וחלוקה פנימית מחדש לבית פרטיפתח תקווה

בקומה הראשונה-שבירת כל קירות הפנים, וחלוקה מחדש ע"י קירות בטון, הרחבת הדירה בצדדים ע"י יציקת בטון. קומת גג- החלפת גג רעפים קיים בגג בטון-יציקה , ובנית קומה נוספת כולל עבודות תשתית חשמל, אינסטלציה, אלמיניום, חלוקה לחדרים הכל עד מפתח

טוען תמונה
דצמבר 2017
תוספת עלית גגהרצליה

הגבהת גג רעפים ותוספת יחידת דיור בחלל עלית הגג-כולל הכל עד מפתח.

טוען תמונה
ינואר 2017
בניית גג רעפיםצור יצחק

טוען תמונה

התקשרו לפיתוחי חותם

צרו קשר להתייעצות עם נציג