בצלאל מבצע באהבה עבודות צבע מיוחדות, שיפוצי בניינים, עבודות בגובה

בצלאל

ציון: 9.85 | 5 חוות דעת

ציון 9.85 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 5 לקוחות שעבדו עם בצלאל

7 אלבומי פרוייקטים

5 שנים בתחום עבודות בגובה

אודות

בצלאל מבצע באהבה עבודות שיפוצים תיקונים וחידושים לבית -  עבודות צבע מיוחדות, שיפוצי בניינים, עבודות בגובה. אחריות מלאה על כל עבודה לשנה, עבודה רק עם חומרים בעלי תו תקן, תשלומים נוחים ורק לאחר לשהלקוח שבע רצון.

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה

5 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של בצלאל

9.85
מבוסס על 5 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 4 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.60
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:9.80

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל בני: הצג מספר

תיאור העבודה: חידוש מבואה בבניין משותף - תיקונים, טיח צבע ושפכטל.

עשר, הכול כמו שצריך להיות, נדיר קצת במחוזותינו,לפני שנה שלקחתי אותו לעבודה הראשונה אצלי בבית, אז בדקתי עוד קבלנים וגם עכשיו בעבודה האחרונה בדקתי, כי זה היה בניין משותף והוא היה אטרקטיבי במחיר וגם בלוחות זמנים. עובד... קרא עוד

עשר, הכול כמו שצריך להיות, נדיר קצת במחוזותינו,לפני שנה שלקחתי אותו לעבודה הראשונה אצלי בבית, אז בדקתי עוד קבלנים וגם עכשיו בעבודה האחרונה בדקתי, כי זה היה בניין משותף והוא היה אטרקטיבי במחיר וגם בלוחות זמנים.

עובד נקי וגם דואג שבסוף העבודה ייעשה נקיון יסודי, ממש כמו שצריך.

מרוצה, המלצתי עליו כבר לאחרים.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: עבודות גמר למבנה חיצוני לבית - טייח, צבע ושפכטל.

אני התנהלתי מולו ועשיתי את השיפוץ עבור ההורים שלי, שהם אנשים מבוגרים ובאמת הבן אדם התנהל מולם בכבוד, בא בזמן, עמד בכל ההבטחות שלו, אני אמרתי לו גם שאני מעדיף לשלם בגמר העבודה, אמר שאין שום בעיה.  הוא נראה בחור צעיר... קרא עוד

אני התנהלתי מולו ועשיתי את השיפוץ עבור ההורים שלי, שהם אנשים מבוגרים ובאמת הבן אדם התנהל מולם בכבוד, בא בזמן, עמד בכל ההבטחות שלו, אני אמרתי לו גם שאני מעדיף לשלם בגמר העבודה, אמר שאין שום בעיה.

 הוא נראה בחור צעיר כזה ולפעמים אפשר לטעות ולחשוב שאולי לא יעשה עבודה רצינית או שהתנהל כמו שצריך, אבל אסור לטעות בזה ולתת באמת לבחור צ'אנס, כי הוא באמת מאוד מקצועי והעבודה מאוד לשביעות רצוני,  אני מדבר עכשיו אחרי 5 חודשים והכול נראה טוב מאוד, ההורים היו מאוד מרוצים.

הוא הביא עוד 2 פועלים שעבדו איתו וכולם עשו מה שביקש, לא היה שום בעיה בעבודה, סיימו תוך 4 ימים, במקסימום.

בהחלט יש תמורה,  בדקתי עוד, בחרתי בו בגלל התרשמות אישית ומחיר, היה עוד מישהו בקטגורית המחיר שלו, אבל התרשמתי ממנו שהוא בחור רציני ושמחתי לראות שאני צודק.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל יוסף: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ כללי למקלחות ושירותים ועבודות צבע בבית - החלפת 2 אמבטיות, מקלחות ושירותים, צבע לכל הבית, אינסטלציה, חשמל, גבס

הוא עשה לנו עבודה מאוד יפה במקלחת, עם ספוטלייט ודברים כאלה, לא היה איזשהם חיסורים, הוא אפילו מתחילת עבודה התחייב על איזה סכום, קנס על כל יום איחור, הוא לא היה צריך לשלם את זה, יש לו גם חברה טובים, היה בסדר גמור.  קודם... קרא עוד

הוא עשה לנו עבודה מאוד יפה במקלחת, עם ספוטלייט ודברים כאלה, לא היה איזשהם חיסורים, הוא אפילו מתחילת עבודה התחייב על איזה סכום, קנס על כל יום איחור, הוא לא היה צריך לשלם את זה, יש לו גם חברה טובים, היה בסדר גמור.

 קודם כל, הוא כל הזמן זמין, אני עבדתי עם כל מיני שיפוצניקים, לא אצלי בבית, אבל במקומות אחרים שהייתי צריך, שיפוצניק שלא רוצה לענות לך, אתה תחפש אותו, לא תמצא אותו, בצלאל תמיד זמין.

מבחינת יושר ואמינות, הוא בחור מאוד ישר, מאוד אמין, גם מאוד שקוף, לא עושה דברים מאחורי הגב, יש שקיפות רבה בצורת ההתנהלות שלו והוא מאוד זמין והוא גם מוכן לשמוע, למשל אנחנו הזמנו 2 עבודות גבס, אחד במקלחת, שיצא לי יפה מאוד ואחד למטבח, במטבח זה יצא משהו מפלצתי ושדיברתי איתו בטלפון, אמרתי לו שהעובד שלו  עשה את העבודה במטבח ושזה לא מה שדיברנו, כי אני לא הייתי באותו זמן, אז שהוא בא לראות הוא אמר לי :"תקשיב, זה מפלצתי ואני מוריד את זה לגמרי, אתה לא תשלם". לקח את זה על עצמו, זה היה צריך להיות משהו קטן, נחמד, פינת אוכל במטבח.

הוא בא ישר, בלי ויכוחים, בלי כלום, הוא בעצמו אמר אמר: "אני לא מאשר עבודה כזאת" והוריד ואמר אין לך מה לדאוג, בסוף עשינו משהו אחר, אבל בעיקרון זה יצא מאוד חמוד, מאוד יפה, מאוד סימטרי.

מבחינת יושר, אמינות ורצון לעבוד והכול, בצלאל ממש מספר אחד, הוא יודע לתקתק.

הוא לא היה יקרן, היה בסדר גמור, אני ממליץ עליו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.5 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 9

התקשרו אל אליהו: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוצים כלליים בדירות ואיטום חיצוני בבניין - איטום קירות חיצוניים של הבניין צבע חשמל, אינסטלציה, גבס, ריצוף

אני עבדתי איתו עד לפני שנה בתווך של -3 שנים אחורה, יש לי בניין והוא עשה לי כל  עבודות בכמה דירות,  יחסית צעיר, אבל יחסית לבחור צעיר מקצועי, היה למשל את הנושא של האיטום, הוא הצליח במקום שאנשים מבוגרים לא הצליחו למצוא... קרא עוד

אני עבדתי איתו עד לפני שנה בתווך של -3 שנים אחורה, יש לי בניין והוא עשה לי כל  עבודות בכמה דירות, 

יחסית צעיר, אבל יחסית לבחור צעיר מקצועי, היה למשל את הנושא של האיטום, הוא הצליח במקום שאנשים מבוגרים לא הצליחו למצוא, הוא הצליח לזהות את הבעיה, עשה איטום והכול יבש, מה שאחרים לא הצליחו, עבר חורף וזה הוכיח את עצמו.

בזמנים  בהחלט הוא קובע ועומד בזמנים, הוא אדם למשל שהוא באמת יסודי, הוא לא מנסה לחפף דברים וכשהוא לא מצליח הוא מביא אנשים מקועיים מבחוץ, כדיי לשמוע את חוות דעתם, הוא יסודי.

הוא עמד בזמנים, לא משך את העבודה, סיים בזמן, תמיד שקראתי לו, הוא בא ובדק ולא לקח תשלום, הוא יודע שזה חלק מהעבודה שלו.

בהחלט יש תמורה, היה לי בעלי מקצוע אחרים שלא הצליחו לעשות את מה שהוא עשה. 

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 9.75 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל שירה: הצג מספר

תיאור העבודה: ריענון דירה - צבע גמיש ותיקוני חורים, שיש במטבח.

הוע עשה עבודה ממש טובה, אני האמת לא זוכרת מה הוא בדיוק עשה, כי זה היה בערך לפני 5 שנים, אבל עצם העובדה שלדייר שלי לא היו תלונות מאז, זה אומר רק טוב, להגיד מה הוא עשה בפרטי פרטים, אני ממש לא זוכרת, אני רק זוכרת שנתנו לו דירת... קרא עוד

הוע עשה עבודה ממש טובה, אני האמת לא זוכרת מה הוא בדיוק עשה, כי זה היה בערך לפני 5 שנים, אבל עצם העובדה שלדייר שלי לא היו תלונות מאז, זה אומר רק טוב, להגיד מה הוא עשה בפרטי פרטים, אני ממש לא זוכרת, אני רק זוכרת שנתנו לו דירת חירבה והוא החזיר דירת חלומות.

מה שלי היה חשוב שהוא עמד בלוח זמנים ואם הוא היה צריך לעבוד יותר ביום, הוא עבד יותר, הוא היה בסדר גמור, הוא אדם מאוד ישר אני מוכרחה לומר, היה פעם שהוא ביקש ממני כסף ואחר הוא בא וביקש יותר והסביר לי למה, כי הוא השתמש בחומר אחר מימה שהוא חשב שהשתמש, כי זה יותר טוב ופעם אחרת הוא בא ואמר שמגיע לו פחות, כי הוא לא השתמש במה שהוא חשב להשתמש, אני לא מבינה בחומרים והוא יכל לסבן אותי, , אבל כשהיה מגיע לו יותר, הוא אמר וגם כשהיה מגיע לו פחות, הוא גם אמר והוא היה אדם שנוח לדבר איתו, הוא בדרך כלל גם היה עונה שמתקשרים אליו, היה זמין.

הוא לא היה זול, אבל אני קיבלתי תמורה למחיר, אני הייתי מאוד מרוצה ממנו, אני כבר המלצתי עליו ואני ממשיכה להמליץ לאנשים שמבקשים שיפוצניק, אני גם הבאתי אותו לבת שלי, היא נכנסה לדירה שהיו צריכים לשפץ ולא שמעתי ממנה שמשהו פתאום חזר על עצמו וזה היה לפני 3 שנים.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

יוני 2017
שיפוץ חיצוני בבית פרטי

שיקום בטונים, תיקוני טייח וצביעה בצבע רב גמיש

טוען תמונה
מאי 2017
צביעת בית פרטי

טוען תמונה
מאי 2017
ריענון וחידוש דירה

טוען תמונה
מאי 2017
צביעת מרפאה

טוען תמונה
אפריל 2017
צביעה אומנותית

טוען תמונה
מרץ 2017
עבודות צביעה שונות

טוען תמונה
דצמבר 0000
שיפוץ חיצוני בבנייןתל אביב

איטום הגג וצביעת הקירות בצבע רב גמיש

טוען תמונה

התקשרו לבצלאל