אנטון, שיפוצניק משנת 2007 מאזור בשפלה
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע
א.ב פרויקטים בניהול אנטון בונדרנקו קבלן שיפוצים מבאר שבע

אנטון בונדרנקו

שיפוצניק
ציון: 9.58 | 20 חוות דעת

ציון 9.58 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 20 לקוחות שעבדו עם אנטון בונדרנקו

3 אלבומי פרוייקטים

11 שנים בתחום שיפוצניקים

ותק בשיפוצים פלוס: 3 שנים!

אודות

אנטון, שיפוצניק משנת 2007 מאזור בשפלה. אנטון הוא שיפוצניק שגם מתמחה ויכול לעזור לכם בתכנון אדריכלי ובעיצוב הבית. לכל עבודת שיפוץ או שדרוג הבית, כולל עבודות צבע, גבס, וריצוף, אנטון הוא השיפוצניק בשבילכם.

אזורי שירות: השפלה והסביבה

תחומים

20 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של אנטון בונדרנקו

9.58
מבוסס על 20 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 18 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:9.40
עמידה בזמנים:9.50
אדיבות:9.80
תמורה למחיר:9.60

75% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל שלום: הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ שירותי אורחים - קרמיקה, צבע, כיור

הוא יודע לעבוד יפה, אבל הוא לא עומד בזמן, הוא בא מאוחר, הוא אמר שזה איקח לו 4 ימים וזה לקח לו 8 ימים. בהתחלה זה היה יום אחד שאני ביקשתי שהוא לא יבוא, כי אני רציתי לקבל את החומר, אז הם לא עבדו, יום אחר הוא עבד, אבל כל פעם זה... קרא עוד

הוא יודע לעבוד יפה, אבל הוא לא עומד בזמן, הוא בא מאוחר, הוא אמר שזה איקח לו 4 ימים וזה לקח לו 8 ימים.

בהתחלה זה היה יום אחד שאני ביקשתי שהוא לא יבוא, כי אני רציתי לקבל את החומר, אז הם לא עבדו, יום אחר הוא עבד, אבל כל פעם זה נגרר, כשבאים ב- 10 או ב-11, אז לא מספיקים

הוא מנומס ואדיב, אני מדבר עם בן אדם פעם, פעמיים ואני יודע אם הוא בסדר או לא והוא דווקא הוליך אותי שולל, מבחינת ההתייחסות שלו בעמידה שלו בזמנים.

יש משהו שהוא לא עשה טוב, אבל אין מה לעשות, אי אפשר לסדר את זה, אבל רוב העבודה היתה בסדר.

בדקתי עוד קבלנים באתר והוא היה סביר בהחלט, היו לו הרבה תשבוחות באתר.

 הייתי ממליץ עליו, אם הוא התחייב בלוח הזמנים.

הסתר

ציון כללי: 8 איכות העבודה: 8  עמידה בזמנים: 7  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 8

התקשרו אל : הצג מספר

תיאור העבודה: שיפוץ חנות - ריצוף, קרמיקה, גבס, צבע, חלונות, קונסטרוקציה, גלריה.

תותח על ,חבל על הזמן, את האמת לא רק שלא סיימנו, אלא אני נתתי לו עוד דברים לעשות, התחלתי איתו במקום אחד והייתי כל כך מבסוט ממנו ומהחברה שלו חבל הזמן, שאמרתי לו על הדרך בוא תעשה פה עוד משהו, על הדרך נתתי לו עוד חנות שמה... קרא עוד

תותח על ,חבל על הזמן, את האמת לא רק שלא סיימנו, אלא אני נתתי לו עוד דברים לעשות, התחלתי איתו במקום אחד והייתי כל כך מבסוט ממנו ומהחברה שלו חבל הזמן, שאמרתי לו על הדרך בוא תעשה פה עוד משהו, על הדרך נתתי לו עוד חנות שמה שיעשה.

הם תותחי על, סוף סוף מצאנו בן אדם שיש עם מי לדבר, יש עבודה, יש מילה, אומר לך אני עושה איקס, עושה איקס, אומר לך אני בא, אני בא, אין סיפורים, הופתעתי לטובה חבל הזמן, באמת, היינו בקטע שהתרסקנו עם מישהו והבחורצ'יק הזה מלך העולם ויש לו צוות מדהים, יש שמה בחור בשם אריק, מדהים, לא נתקלתי בדברים כאלה עוד, הרבה הרבה שנים ולא נתקלתי בדברים כאלה, באמת, חבל על הזמן, לא יודע איך הגעתם אליו, אבל זה הצלחה, שיחקתם אותם.

אין דברים כאלה, אני נתתי לו שמה עוד משהו שבכלל לא היה בכיוון, ראיתי עם מי יש לי עסק, אמרתי לו בוא תיקח עוד עבודה, תשפץ פה ובאמת אין דברים כאלה, אני הוספתי לו כי  ראיתי שיש עם מי לדבר, זה בן אדם שמבין עניין, הוא אמר תקשיב את זה אני י לא כול לעשות, את זה אני יכול לעשות, זה עולה לך איקס, זה עולה לך ככה, אני גומר את זה תוך ככה וככה זמן ותאמינו לי כל מילה שלו בסלע, חבל על הזמן, אומר לך יום שני בשעה שתיים יהיה גמור, וואלה אתה בא בשעה שתיים, גמור, יש עם מי לדבר.

היה איזה פעם אחת שהיה לו איזה בחור חולה, הוא מתקשר אליי מראש, אומר לי: "תקשיב, הבחור שלי היום לא מרגיש טוב, אני אומר לך יהיה איזה עיכוב" וגם בסוף לא היה את העיכוב, הוא דאג לסגור את זה איכשהו, הוא בא בעצמו עבד שם, הביא את האריק הזה ועבדו שמה, יש לו בחור בשם אריק זהב, חבל על הזמן.

זה כמו שאתה יושב במסעדה טובה ואת נהנה לשלם על זה, זה אותו דבר, הוא לא זול, אבל תענוג לשלם על זה, את האמת, אתה יודע על מה אתה משלם, תענוג, מכל הלב.

אני אומר אין דברים כאלה ואני שנפלתי עם קבלן לפני זה והייתי מאוד חשדן ונדפקתי עם בן אדם  והורדנו חלק מהדברים, רק כדיי שישחרר אותנו, לא רוצים להתעסק עם ההוא ובאמת חלק מהדברים אמרנו כבר לא נשפץ את זה, תעזבו אותנו, אין חשק להתעסק עם זה ובא אנטון הזה וראינו את הדברים והוספתי לו שמה מלא מלא עבודה והוא חבל הזמן, הוא עשה לנו עבודה באמת על הכיפאק.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל מרים: הצג מספר

תיאור העבודה: עבודות ריצוף בבית - ריצוף כל הבית גם במרפסת וגם בקירות

הוא מקסים, אין דברים כאלה, אחרי מה שעברתי עם שיפוצניק אחר, זה כנראה מחסה על כל הסבל שעברתי, הם מדהימים, קודם כל הם בני אדם, יש להם מילה, באים בבוקר ומסיימים בערב, יום יום, תענוג. חבל על הזמן, אין מה להגיד, לקחתי אותם בתור... קרא עוד

הוא מקסים, אין דברים כאלה, אחרי מה שעברתי עם שיפוצניק אחר, זה כנראה מחסה על כל הסבל שעברתי, הם מדהימים, קודם כל הם בני אדם, יש להם מילה, באים בבוקר ומסיימים בערב, יום יום, תענוג.

חבל על הזמן, אין מה להגיד, לקחתי אותם בתור ילדים שלי, יש להם מוסר עבודה, אמרתי להם: אתם שלי עכשיו, כל פעם שאני ארצה משהו אתם פה".

אמרתי למשפחה שלי: "מתי שתירצו שיפוצניק, תתקשרו אליי ואני אתן לכם את המספר של אנטון", אני אפילו המלצתי פה לשכנים שבאו וראו, באמת חבל על הזמן.

תודה לכם! טוב שאתם מחזיקים אנשים כאלה... ומי שירצה חוות דעת שאתקשר אליי בכיף.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל יוסי: הצג מספר

תיאור העבודה: קיר בריקים - צבע, שפכטל וקיר בריקים

סוכם מה שסוכם, הגיע בזמן, עבד כמו שצריך, עמד בזמנים. החברה שהגיעו איתו הם גם בסדר, סה"כ בסדר גמור. ביררתי עם כמה אנשים ולקחתי אותו כי החוות דעת שלו היו טובות. הוא קצת יקר אבל היחס, האדיבות, הצוות הכל היה בסדר.  קרא עוד

סוכם מה שסוכם, הגיע בזמן, עבד כמו שצריך, עמד בזמנים.

החברה שהגיעו איתו הם גם בסדר, סה"כ בסדר גמור.

ביררתי עם כמה אנשים ולקחתי אותו כי החוות דעת שלו היו טובות.

הוא קצת יקר אבל היחס, האדיבות, הצוות הכל היה בסדר. 

הסתר

ציון כללי: 9 איכות העבודה: 9  עמידה בזמנים: 9  אדיבות: 9  תמורה למחיר: 9

תיאור העבודה: שיפוץ מקלחת - קרמיקה, איטום, אינסטלציה, ריצוף

הכל היה בסדר גמור. שירות אדיב וטוב. מחיר הגון. עמד בכל מה שהתחייב לו ואף סיים את העבודה לפני הזמן. קרא עוד

הכל היה בסדר גמור.
שירות אדיב וטוב.
מחיר הגון.
עמד בכל מה שהתחייב לו ואף סיים את העבודה לפני הזמן.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

טען 5 חוות דעת נוספות
מוצגות 5 מתוך 20

תמונות של פרוייקטים

מאי 2018
שיפוץ חדר אמבטיה קומפלטאשדוד

אמבטיה, שירותים, חיפוי קרמיקה, אינסטלציה, ארון

טוען תמונה
ינואר 2017
עבודות קוסמטיהאשדוד

צבע וריצוף

טוען תמונה
יולי 2014
שיפוץ דירת גן לזוג צעירבאר שבע

אינסטלציה חדשה, פירוק קרמיקה קיימת 200מ"ר. תוספת חדר אמבטיה בחדר הורים, ריצוף כל הבית + גינה 150 מ"ר, ריצוף שני חדרי אמבטיה כולל התקנת כל הכלים הסנטריים, 16 נקודות חשמל חדשות, התקנת מזגן ניני מרכזי, חיפוי מזגן מיני מרכזי ב גבס עם תוספת קרניז גבס דקור 40מ רץ כולל 12 ספוטים עם 3 שלבי הדלקה, צבעת כל הבית, פירוק ו חידוש שני פרגולות.

אורחים

טוען תמונה

התקשרו לאנטון בונדרנקו

צרו קשר