אמון הציבור בשיפוצים: אתר שיפוצים פלוס נושא תו אמון הציבור
שיפוצים פלוס

כשהקמנו את שיפוצים פלוס בשנת 2010 הייתה לנו מטרה ברורה: לעשות סדר בענף השיפוצים שסובל מתדמית ירודה, ובצדק.
בחזון שלנו ישראלים יכולים לערוך שיפוץ בראש שקט, מבלי לחשוש מבעלי מקצוע חאפרים שיעשו עבודה חובבנית ו\או ישאירו את הלקוח עם בית הרוס וייעלמו. שיפוץ יכול וצריך להיות תהליך חיובי שבסופו נכנסים לגור בבית שתכננו וייחלנו לו.

יש לנו סטנדרטים מאוד גבוהים בהתקשרות שלנו עם קבלני השיפוצים המפורסמים באתר. אנחנו מקפידים מולם על ערכים של אמינות, הגינות, שירותיות ומקצועיות מהרגע שהם מבקשים להצטרף לאתר ודורשים מהם לעמוד בסטנדרטים שלנו כל עוד הם אתנו.
כשם שבעלי המקצוע באתר מחוייבים לסטנדרטים הגבוהים שלנו, היה זה אך טבעי שגם אנחנו בעצמנו נתחייב לסטנדרטים שארגון אמון הציבור מציב בבחינת "נאה דורש, נאה מקיים".

» לרשימת קבלני השיפוצים ושיפוצניקים המומלצים שלנו

אתר שיפוצים פלוס מחויב לכללי ארגון "אמון הציבור", המבטאים סטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק. ארגון אמון הציבור (מלכ"ר-חברה לתועלת הציבור) הוא ארגון חברתי שהוקם במטרה לקדם הגינות התנהלותם של עסקים ומוסדות ציבוריים בישראל בכלים מקצועיים מגוונים.

לא כל עסק יכול להיות עסק המחויב לכללי אמון הציבור. אך ורק עסקים אשר על פניו נמצאו ע"י אמון הציבור כמי שעומדים בכללי הארגון, רשאים להגיש את מועמדותם לקבלת התו. בשלב המועמדות נבחנים כל ממשקיו הצרכניים של העסק בהתאם לדרישות הדין וכללי אמון הציבור, והעסק מתחייב לתקן את כל הליקויים אשר אותרו בהליך זה. במידה והליך זה מסתיים בהצלחה, רשאי עסק להתחייב לכללי אמון הציבור. תו אמון הציבור מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים. תו ארגון אמון הוא הצהרה של העסק כלפי הציבור כי הוא מחויב לכללי ההגינות, האמינות והשקיפות שקבע ארגון אמון הציבור, וכי הוא נתון להליך בקרה של אמון הציבור על ממשקיו הצרכניים (בתשלום) וכי הוא מתחייב לתקן ליקויים שיימצאו בהתנהלותו וליישב מחלוקות עובדתיות עם לקוחותיו.

לקוחות אשר טיפול העסק בהם אינו לשביעות רצונם מוזמנים לפנות למוקד התלונות של אמון הציבור.
מידע על אופן הגשת התלונה, על הכללים אליהם התחייבנו וכן מידע נוסף על פעילותו של ארגון אמון הציבור תוכלו למצוא באתר הארגון.