אודות אתר שיפוצים פלוס

אתר שיפוצים פלוס

אודות

"שיפוצים פלוס" מאז הקמתו בשנת 2010 שם לעצמו מטרה אחת, להציע לגולשים קבלני שיפוצים אמינים וטובים בכל אזור בארץ.  

בנוסף,  אנו מביאים לכם מידע מקצועי בצורת פורום, סרטוני וידאו מקצועיים, מאמרים וטיפים מעולם השיפוצים בכלל ובכל הקשור לבית בפרט ואף יצרנו שיתופי פעולה עם חברות מובילות בתחום על מנת לתת לכם הנחות ייחודיות.

קבלני שיפוצים מומלצים

כאמור, מטרתנו היחידה היא "לשדך" ביניכם ובין קבלני שיפוצים טובים על מנת שתוכלו לשפץ בראש שקט.
התהליך אותו אנחנו מבצעים במשך 5 שנים על מנת להבטיח שאכן כך יהיה, כולל:

מי אנחנו

 


נתנאל אבוטבול

מייסד ומנהל האתר. מנצח על הקשר שבין הקבלנים ובין הלקוחות: מצד אחד מוודא שתהליך הקבלה של הקבלנים והפיקוח עליהם בשטח מתבצע לפי הסטנדרטים הגבוהים שלנו ומהצד השני מפקח על מערך השירות שאנו מציעים ללקוחות וכמובן על מנגנון איסוף חוות הדעת והציונים - הכל כדי שתשפצו בראש שקט עם הקבלנים הטובים בארץ.

 


ברק כרמי

קבלן בעבר ומפקח מטעם האתר. ברק מביא אתו ניסיון של 25 שנה בעבודה מול קבלנים ולקוחות והוא זה שמגיע לשטח לביקורות, מאשר את הקבלנים החדשים ומגשר במידה ויש חילוקי דעות בינכם לבין קבלן השיפוצים.


שי שלום גולן

מנהל קבלנים ואיש שטח. שי מגיע מעשייה רבת שנים בתחום שירותי הבנייה וצבר ניסיון רב בעבודה מול אדריכלים ומפקחי בנייה. שומר על הקשר עם הקבלנים והלקוחות על מנת לשפר ולייעל את השירות, עובד לצד ברק בשטח על מנת לוודא שהעבודות מתבצעות על הצד הטוב ביותר.

 


נדב וסרמן

מנהל אדמיניסטרטיבי. נדב הוא אדריכל פנים בעל ידע רב בכל הקשור לבניה ושיפוצים, החל משרטוטים וכלה בביצוע בשטח. נדב דואג לכך שהמערכת בשטח (בדיקה של קבלנים ואישורם, ביקורות מקצועיות ועוד...) תעבוד בצורה חלקה.

 


בטי עמית

מנהלת קשרי לקוחות. אחראית על מחלקת המוקדנים באתר וביחד אתם דואגת לכך שהלקוחות של "שיפוצים פלוס" יקבלו שירות טוב ומהיר מהקבלנים ויהיו מרוצים :)

 


שמול שמחוני

מייסד האתר ומנהל טכני ראשי. שמול כתב את כל שורות הקוד שגורמות לאתר שיפוצים פלוס לפעול והוא אחראי על הפיתוח הטכנולוגי הכולל שדרוגים טכניים, אחזקה ושיפור של התשתיות, שיפור חוויית השימוש באתר, ניהול תוכן, תמיכה טכנית ועוד.

והכי חשוב: כ - 60 קבלני שיפוצים בכל הארץ שבדקנו והם יעשו הכל בכדי שתהיו מרוצים

חשוב לנו שתהיו מרוצים

חשוב לנו מאד שתהיו שקטים עם הבחירה בקבלן שלנו, שתשפצו בראש שקט ושתתנו חוות דעת טובה בסיום הפרוייקט. זה חשוב לנו לא רק כי זה ה"שם" שלנו והפרנסה שלנו אלא כי באמת חשוב לנו לשנות את המושג "קבלני שיפוצים הם חאפרים" במדינת ישראל.

בכל שאלה או בקשה פנו אלינו - 077-2305555 ונשתדל לעזור כמיטב יכולתנו.

חפש קבלן שיפוצים מומלץ